مدیرعامل میدكو اعلام كرد

گره خوردن سرنوشت ۱۰ میلیون نفر به میدکو

گره خوردن سرنوشت ۱۰ میلیون نفر به میدکو

به گزارش سیمان، کرمان مدیرعامل میدکو با اشاره به گره خوردن سرنوشت 10 میلیون نفر به میدکو اظهار داشت: میدکو باید بدون توقف کار کند.


علی اصغر پورمند امروز ۲۶ اسفندماه در شورای اداری شهرستان زرند با حضور رییس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مدیریت جهادی در میدکو داریم در غیر اینصورت سنگ روی سنگ بند نمی شد و صاحب کار باید بلدکار باشد.
او با اشاره به تحصیلات کارکنان میدکو اشاره کرد: میانگین سنی کارکنان میدکو ۳۳ سال است و ۲۰ هزار نفر بصورت مستقیم و ۴۰۰ هزار نفر بصورت غیرمستقیم کار می کنند.
مدیرعامل میدکو اضافه کرد: ۱.۵ میلیون نفر سهامدار مستقیم و غیرمستقیم داریم و در حقیقت سرنوشت ۱۰ میلیون نفر به میدکو گره خورده پس این مجموعه باید بدون توقف کار کند.
او با یادآوری تعدادی از پروژه هایی که سالیان زیادی راه اندازی آنها طول کشید، اظهار داشت: میدکو طی ۱۴ سال ۴۰ پروژه را شروع و تمام کرد.
پورمند با اشاره به تحریم ها، عنوان کرد: مدیریت حرفه ای یعنی تحت هر اکوسیستم و هر شرایطی باید کار کرد و بهانه تحریم و... نباید بیاورد و باید شرایط را مدیریت کند.
او فولاد، مس و منگنز را سه فلز راهبردی دانست و بیان کرد: هرجا معدن باشد، باید همانجا کارخانه آنرا راه اندازی نماییم.
مدیرعامل میدکو با بیان این مطلب که معادن دولومیت زیادی در کشور داریم و بیشتر آنها معطل هستند، در ادامه اظهار داشت: ۸۰ درصد ذخایر معدنی دنیا در پنج کشور وجود دارد.
او افزود: از ابتدا تا حالا حدود سه میلیون متر حفاری در معادن کشور انجام شده و الان سالانه ۳۰۰ هزار متر می توانیم حفاری نماییم که باید به حدود یک میلیون متر برسد.1401/12/26
23:53:45
0.0 / پنج
184
تگهای خبر: تحریم , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
سیمان سیمان