رئیس بنیاد مستضعفان:

قطعه دو آزادراه تهران- شمال در زمان مشخص افتتاح می شود

قطعه دو آزادراه تهران- شمال در زمان مشخص افتتاح می شود

به گزارش سیمان رئیس بنیاد مستضعفان اظهار داشت: این بنیاد ۵۰ درصد هزینه ساخت قطعه دو آزادراه تهران - شمال را تقبل كرده است.به گزارش سیمان به نقل از مهر، سید پرویز فتاح که بامداد امروز به همراه محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی از مسیر ۲۲ کیلومتری قطعه دو آزادراه تهران شمال بازدید می کرد، در حاشیه این بازدید اظهار داشت: همکاری خوبی در ساخت قطعه یک آزادراه تهران شمال با دولت داشتیم و تعهدات در زمان بندی مشخص انجام شد و پروژه در موعد مقرر به بهره برداری رسید.
وی اضافه کرد: با این افتتاح انگیزه ما برای رفاه بیشتر مردم بالا رفت و هم اکنون در حال ساخت قطعه دو آزادراه تهران-شمال هستیم.
رئیس بنیاد مستضعفان اظهار داشت: این پروژه ۳۸ درصد پیشرفت فیزیکی در راه رفت دارد و راه اندازی باند رفت برای ما در اولویت است.
فتاح با اشاره به اینکه ۵۰ درصد از اعتبار دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومانی برای ساخت باند رفت این قطعه را بنیاد مستضعفان تقبل می کند اظهار داشت: مشکلی در طراحی و نقشه نداریم و همه نقشه ها آماده شده است.
به گفته وی، تونل البرز اصلی ترین بخش قطعه دو آزادراه تهران شمال بود که امروز از آن عبور کردیم و بخش زیادی از آن ساخته شده است.
رئیس بنیاد مستضعفان خاطرنشان کرد: ساخت این پروژه کار سختی است و زمان بندی هم فشرده است ولی قول داده ایم که سه شیفت کار ساخت را انجام دهیم.منبع:

1399/04/02
23:13:52
5.0 / پنج
2559
تگهای خبر: راه و شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
سیمان سیمان