مدیرعامل سابق شهر فرودگاهی امام خبر داد؛

برقراری پروازهای داخلی فرودگاه امام خمینی(ره) از بهمن ماه

برقراری پروازهای داخلی فرودگاه امام خمینی(ره) از بهمن ماه

به گزارش سیمان مدیرعامل سابق شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از برقراری پروازهای داخلی در این مجموعه در ماه بهمن اطلاع داد.به گزارش سیمان به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علی رستمی، مدیرعامل سابق شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) كه امروز جای خویش را محمد مهدی كربلایی داد، در مراسم تكریم و معارفه مدیرعامل جدید، با عرضه گزارشی از عملكرد این مجموعه در دو سال قبل مدیریت خود اظهار داشت: امسال ترمینال سلام با حضور رئیس جمهور به بهره برداری رسید. هم اكنون ۵ ایرلاین در این ترمینال فعال بوده و روزانه ۷ پرواز از ترمینال سلام انجام می شود.
وی افزود: بر مبنای برنامه ریزی صورت گرفته، تعداد پروازهای ترمینال سلام تا عید نوروز به ۱۵ پرواز در روز خواهد رسید و بعد از عید هم شاهد یك پرواز در هر ساعت خواهیم بود.
رستمی با اشاره به افتتاح منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اظهار داشت: شهر فرودگاهی پیش از این فقط یك فرودگاه بود اما با تكمیل ساختمان های نیمه تمام مانند ساختمان اداری منطقه آزاد، گمرك و انبارها، همزمان با ترمینال سلام، منطقه آزاد به افتتاح رسید.
وی با اشاره به جذب سرمایه گذاری در منطقه آزاد شهر فرودگاهی اضافه كرد: ۹۰ سرمایه گذار داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری اعلام آمادگی كردند و همكاری با بخشی از این سرمایه گذاران در مراحل عقد قرارداد است.
رستمی افزود: حالا نزدیك به ۵۰ شركت در حوزه های بازرگانی و تجاری در منطقه آزاد ثبت شده و یا در حال ثبت است.
مدیرعامل پیشین شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به تكمیل شبكه پروازی این مجموعه اظهار داشت: با آغاز به كار ترمینال سلام و بهره برداری از طرح توسعه ترمینال یك، بستر پروازهای داخلی در شهر فرودگاهی فراهم شده و از بهمن ماه شاهد برقراری پروازهای داخلی خواهیم بود.
وی افزود: در سال ۹۷ سطح رضایتمندی مسافران از خدمات فرودگاه ۵۵ درصد بود كه حالا این سطح به هفتاد درصد رسیده است.

1398/10/02
20:36:07
5.0 / پنج
4620
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
سیمان سیمان