معاون وزیر راه:

اجرای دقیق قانون جهش تولید مسکن ضروریست

اجرای دقیق قانون جهش تولید مسکن ضروریست

به گزارش سیمان، معاون وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر لزوم همراهی و مشارکت دستگاهها در اجرای طرح ملی مسکن اظهار داشت: اجرای مو به موی قانون جهش تولید مسکن در لایه های مختلف مورد تاکید است.به گزارش سیمان به نقل از مهر، ارسلان مالکی ظهر یکشنبه در جلسه شورای مسکن در استانداری گیلان، اظهار داشت: مسکن یکی از نیازهای ضرورت دار جامعه است که باید به آن ویژه پرداخته شود.
وی از تعهد ساخت ۴.۵ میلیون مسکن در کشور آگاهی داد و اضافه کرد: دولت سیزدهم تمام همتش را برای اجرای طرح ملی مسکن به کار گرفته است.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به چالش ها و مشکلات ساخت مسکن در کشور، بیان کرد: طرح ملی مسکن در کنار مشکلات و چالش های پیش روی این بخش در حال اجراست.
مالکی با تأکید بر لزوم همراهی و مشارکت دستگاهها در اجرای طرح ملی مسکن، افزود: اجرای مو به موی قانون جهش تولید مسکن در لایه های مختلف مورد تاکید است.
وی با اشاره به کوشش های دولت در تامین زمین برای ساخت مسکن، اضافه کرد: با انعقاد تفاهمنامه ای با دانشگاه آزاد، قرار شد تا زمینهای در اختیار و مازاد برای ساخت مسکن ارائه شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلان اینکه روند واگذاری زمین در روستاها تسهیل بخشیده می شود، اظهار داشت: ساخت مسکن روستایی و تسهیل بخشی در این زمینه مورد توجه و تاکید دولت سیزدهم است.
مالکی با اعلان اینکه بازار اجاره و بهای مسکن کنترل و تنظیم می شود، افزود: کنترل بازار اجاره و بها و همین طور مالیات بر خانه های خالی برنامه راهبردی دولت می باشد.


منبع:

1402/06/28
21:42:13
0.0 / پنج
249
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیمان سیمان