پپسی:

قیمت نوشابه را بیش از این افزایش نخواهیم داد

قیمت نوشابه را بیش از این افزایش نخواهیم داد

سیمان: پپسی اعلام نمود بعد از نتایج بهتر از حد انتظار سه ماهه، دیگر افزایش قیمتی ندارد.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، شرکت صنایع غذایی آمریکایی پپسی کو اعلام نمود که قیمت نوشابه ها و دیگر محصولات خودرا بیش از این افزایش نخواهد داد برای اینکه دوره های گوناگون افزایش قیمت در سال قبل به این غول نوشیدنی کمک کرد سود و درآمد سه ماهه چهارم را قبل از تخمین های مفسرین ثبت کند.
دو قطبی حدودا دوگانه در بازار نوشیدنی های گازدار با کوکاکولا به پپسی کمک کرد تا نرخها را با فشار کمی از طرف مصرف کنندگان افزایش دهد برای اینکه با هزینه های حمل و نقل و کالاهای بالاتر و همین طور تأثیر دلار قوی تر بر درآمد بین المللی مقابله می کند.
هیو جانستون، مدیر مالی پپسی به رویترز اظهار داشت: ما بیشتر افزایش قیمت های خودرا برای سال جاری داشته ایم. در صورتیکه این شرکت انتظار دارد که فشارهای تورمی در سال ۲۰۲۳ ادامه داشته باشد، همچنان تقاضای مصرف کننده را انعطاف پذیر می بیند.
جانستون اظهار داشت که پپسی از نظر مصرف کنندگان در جایگاه شیرین واقعی قرار دارد برای اینکه آنها پول کافی برای خرید خوراکی های مقرون به صرفه برای خودرا دارند. سهام پپسی بعد از افزایش ۱۰ درصدی سود سالانه خود به ۵.۰۶ دلار به ازای هر سهم، ۱.۷ درصد افزوده شد و به ۱۷۴.۰۴ دلار رسید. میانگین نرخها ۱۶ درصد افزوده شد.
منبع:

1401/11/22
14:02:30
0.0 / پنج
314
تگهای خبر: بازار , حمل و نقل , صنایع , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
سیمان سیمان