انبارداری هوشمند با استفاده از نرم افزار ایرانی

انبارداری هوشمند با استفاده از نرم افزار ایرانی

به گزارش سیمان، گروهی از مهندسان یک شرکت دانش بنیان نرم افزار تخصصی به منظور مدیریت انبار و عرضه اطلاعات به چرخه تولید را به بازار معرفی کردند.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، بهاره شعیبی، عضو هیات مدیره این شرکت فناور ضمن اشاره به اینکه مدیریت و کنترل موجودی انبار از نیازهای اساسی سازمان ها در جهت مدیریت فرآیندهای تأمین و نگهداری، تولید و فروش است، اظهار داشت: نرم افزار دانش بنیان مدیریت انبار می تواند از تحمیل ضرر و زیان های احتمالی تا حد قابل توجهی جلوگیری نماید.
وی با بیان اینکه نرم افزار انبار تولیدشده در این شرکت به مدیریت بهینه عملیات انبار و تولید کمک شایانی می کند، اظهار نمود: عملیات انبارداری و حسابداری انبار شامل فعالیتهای مهمی نظیر مدیریت انبار، جانمایی کالا، مدیریت موجودی، ثبت ورود و خروج کالا، قیمت گذاری و حسابداری مواد و کالا، مدیریت درخواست ها و سفارش گذاری و انبارگردانی است. بعنوان مثال چه میزان از یک کالا در هر لحظه در فرآیندهای خرید، تولید، فروش، انبارداری، تحویل و غیره قرار دارد و با کنترل موجودی دقیق، عملیات ورود، خروج، جابه جایی و تحویل کالا سبب عدم توقف عملیات تولید می شود.
شعیبی افزود: به علت پیچیدگی، تنوع، اهمیت و حجم بالای فرآیندهای انبارداری، همینطور اهمیت بالای موجودی کالا، این فعالیت ها جزو نیازهای اساسی خیلی از شرکتهای تولیدی و بازرگانی است و از طرفی استفاده از نرم افزار مدیریت انبار ساده بوده و احتیاج به آموزش های سخت و تخصصی ندارد.
عضو هیات مدیره این شرکت دانش بنیان، تصریح کرد: نرم افزار قابلیت نصب بر گوشیهای همراه و سیستم های ثابت را دارد و سرعت و دقت را در مجموعه ها ارتقا می دهد. نرم افزار طراحی شده به مراتب قیمت ارزان تری نسبت به نمونه های خارجی دارد و سبب شده برخلاف تصور، فرصت های شغلی بیشتری ایجاد نماید و خدمت رسانی را برخط و سریع کند.
منبع:

1401/09/01
21:42:59
0.0 / 5
219
تگهای خبر: آموزش , ارز , ایران , بازار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
سیمان سیمان