ارائه فضای کار اشتراکی به هسته های فناور معدنی

ارائه فضای کار اشتراکی به هسته های فناور معدنی

سیمان: طی انتشار فراخوانی از طرف مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران، به استارت آپ ها و شرکت های نوپای حوزه معدنی کشور امکانات فضای کار اشتراکی ارائه می شود.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران (ایمینو) وابسته به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در جهت تحقق اهداف کارآفرینی و رشد اکوسیستم استارت آپی معدنی کشور امکان استقرار هسته های نوآور در رابطه با بخش معدن و صنایع وابسته در فضای کار اشتراکی را فراهم آورده است.
فضای کار اشتراکی یا cowering space نوعی محیط کار اشتراکی است که هسته ها و تیم های فناور و شرکتهای تخصصی در هر زمینه کاری با ارزش های مشترک و فعالیتهای مستقل کنار هم جمع می شوند تا در محیط کاری یکسان و با فضای جذاب، فعالیتهای خودشان همچون همکاری در انجام یک استارت آپ یا پروژه ای مستقل را انجام بدهند. استفاده از شرایط و امکانات فضای کار اشتراکی به کاهش هزینه ها و افزایش بازدهی کار آنها کمک می نماید.
مخاطبان این فراخوان سرمایه گذاران و شتاب دهنده های تخصصی و شرکتهای در رابطه با بخش معدن و صنایع وابسته هستند.
خدمات و تجهیزات عرضه شده از جانب مرکز نوآوری ایمینو به استارت آپ های مستقر شامل میز کار، اینترنت، سالن کنفرانس، اتاق جلسات، اتاق بازی (Game room)، خدمات آزمایشگاهی، امکان استفاده جانبی از خدمات منتورینگ در حوزه کسب و کار، بازارسازی، خدمات حقوقی و تسهیلگری است.
همینطور این مرکز نوآوری از استودیو تخصصی صدا و تصویر برای تولید محتوا برخوردار می باشد و برای شرکت ها و استارت آپ ها خدماتی مانند جلوه های ویژه سینمایی، استودیو مجازی و کروماکی، تیزرهای موشن گرافیک، اینفوگرافی (ارائه اطلاعات کمی و کیفی در چارچوب گرافیک)، مستندسازی، گزارش عملکرد پروژه های سازمان، دولتی و خصوصی عرضه می کند.
به نقل از شبکه ایمینو، علاقه مندان و متقاضیان استفاده از فضای کار اشتراکی می توانند با ثبت نام از این امکانات بهره برده و کسب و کار خویش را توسعه دهند.
این مرکز بعد از دریافت و بررسی مدارک در کمیته احراز صلاحیت، نسبت به انتخاب متقاضیان استفاده از این فضاها و مطابق قرارداد تنظیمی بین طرفین و مطابق قوانین و ضوابط عمومی مربوطه، در مدت مشخص شده در قرارداد، به تیم های منتخب اجازه حضور و فعالیت را صادر می کند.
ایمینو تابحال میزبان بیشتر از ۱۲ تیم استارت آپی در فضای کار اشتراکی خود بوده است.
منبع:

1401/01/29
07:49:13
0.0 / 5
177
تگهای خبر: ارز , ایران , اینترنت , بازار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
سیمان سیمان