کاهش مصرف انرژی در موتورخانه ها با محصول هوشمند محققان کشور

کاهش مصرف انرژی در موتورخانه ها با محصول هوشمند محققان کشور

به گزارش سیمان محققان یکی از شرکتهای دانش بنیان محصولی را برای هوشمندسازی و کنترل دمای آب شبکه گرمایش در موتورخانه های گرمایشی مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری ارائه کردند.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، هادی واعظی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه محصول تولیدی این شرکت کنترل هوشمند موتورخانه است، اظهار داشت: هوشمندسازی ساختمان یکی از مباحث مطرح در کشورهای پیشرفته است، در ایران با عنایت به بالا رفتن هزینه های انرژی و تمایل جامعه به بهره گیری از انرژی های نو، این مورد مورد توجه قرار گرفته است.
وی با تکیه بر این که محصول این شرکت در گروه خانواده SES به حساب می آید، اظهار نمود: این خانواده از محصولات با هدف کنترل دمای آب شبکه گرمایش در موتورخانه های گرمایشی مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری، بر مبنای ترجیحات کاربر و دمای هوای محیط بیرون طراحی شده اند.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، واعظی تصریح کرد: این محصول همینطور می تواند از راه ارتباط اینترنتی با سرور مرکزی گزارش ها را ارسال و فرمان های کاربر را دریافت کند، علاوه بر قابلیت های پایه مانند عملکرد پایدار و کاهش مصرف انرژی، توانایی ضبط نامحدود گزارش ها، رسم گراف ها، کنترل چندین موتورخانه از راه یک کامپیوتر یا گوشی هوشمند را فراهم می آورد.
به قول مجری طرح، این محصول برای کنترل موتورخانه های گرمایشی مدارس طراحی و ساخته شد؛ اما دامنه عملکرد آن محدود به مدارس نبوده و انواع مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری را هم در بر می گیرد.1400/12/03
21:12:26
0.0 / 5
264
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
سیمان سیمان