مدیركل بنادر و دریانوردی هرمزگان عنوان كرد؛

بهره برداری از ۱۴ طرح درحوزه دریایی و بندری هرمزگان

بهره برداری از ۱۴ طرح درحوزه دریایی و بندری هرمزگان

به گزارش سیمان مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اظهار داشت: همزمان با دهه مبارک فجر، ۱۴ طرح دریایی و بندری با اعتباری بالغ بر ۳۹۰ میلیارد و ۵۳۵میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید.به گزارش سیمان به نقل از مهر، علی رضا محمدی کرجی ران در تشریح جزئیات طرح های آماده بهره برداری در دهه فجر ۱۴۰۰ عنوان کرد: ۱۴طرح بندری و دریایی استان با اعتباری بالغ بر ۳۹۰ میلیارد و ۵۳۵ میلیون تومان با احتساب یک پروژه دیگر به میزان ۸۵۰ هزار یورو به بهره برداری می رسد.
وی راه اندازی تاسیسات مخازن نگهداری مواد زائد نفتی، راه اندازی مخازن نگهداری فرآورده های نفتی، راه اندازی اسکله تجاری بندر چند منظوره سیریک و ساخت و ساخت و به آب اندازی شناور طنابگیر همیار ۴ را از شاخص ترین طرح های قابل بهره برداری اداره کل بنادر هرمزگان در دهه فجر ۱۴۰۰ اعلام نمود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان، ساخت و به آب اندازی شناور طنابگیر همیار ۴ از طرح های مهم و شاخص قابل آماده افتتاح در دهه فجر سال جاری اعلام نمود که برای تکمیل آن ۸۵۰ هزار یورو هزینه شده است.
محمدی کرجی ران از دیگر طرح های آماده بهره برداری در بزرگترین بندر تجاری کشور به هدایت سیلاب اراضی غرب بندر شهید رجایی، تعمیرات اساسی انبار ۲۲ ترانزیت و شبکه برق رسانی به مکنده های غلات این بندر، تغییر کاربری یک فروند بارج ۵۰۰ تنی جهت انجام عملیات سوخت رسانی به کشتی ها و تعمیرات اساسی و بهره برداری از یک فروند کشتی بویه گذار اشاره نمود.
مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی افزود: راه اندازی ایستگاه آتش نشانی بندر شهید حقانی، تعمیرات اساسی محور C و A مجتمع بندری شهید رجایی، بهره برداری از ساختمان خدمات رفاهی و تعمیرات اساسی فاز یک اسکله بندرلنگه و ساخت و بهره برداری از اسکله فلزی شناور بخش دیگری از طرح های بندری و دریایی قابل افتتاح در چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستند.
وی با اشاره به اینکه عمده منابع مالی این طرح ها از محل اعتبارات داخلی سازمان بنادر و قسمتی دیگر هم از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی تأمین شده است، عنوان کرد: با بهره برداری از این طرح ها، برای ۳۹۵ نفر در زمان بهره برداری اشتغال ایجاد می شود.منبع:

1400/11/14
13:05:47
0.0 / 5
603
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
سیمان سیمان