سازمان هواپیمایی:

گرانفروشی بلیت را به سازمان هواپیمایی گزارش دهید

گرانفروشی بلیت را به سازمان هواپیمایی گزارش دهید

به گزارش سیمان سازمان هواپیمایی کشوری اعلام نمود: در صورت مشاهده هرگونه قیمت بلیت هواپیما بالاتر از سقف نرخ مندرج در نرخ نامه جدید، مراتب را به سازمان هواپیمایی کشوری اطلاع دهید.به گزارش سیمان به نقل از مهر، سازمان هواپیمایی کشوری ضمن تاکید بر تعهد تمامی شرکتها به کاهش نرخ های اعلام شده، اعلام نمود: از اول آذرماه متوسط نرخ های ارائه شده توسط شرکت های هواپیمایی پایین تر از درصد کاهشی نرخ های جدید بوده است و این مساله با ملاحظه مراکز فروش همچون دفاتر خدمات و مراکز فروش الکترونیکی دارای مجوز قابل رؤیت و اثبات است.
همچنین فهرست مراکز معتبر بر روی پورتال سازمان هواپیمایی کشوری موجود و نرخ های جدید برای مقایسه نرخ های ارائه شده توسط شرکت های هواپیمایی روی سایت انجمن شرکت های هواپیمایی در دسترس همه مسافران قرار دارد.
از مسافران بخش های هوایی خواسته شده است ضمن خودداری از خرید بلیت از مراکز بدون مجوز و در صورت مشاهده هرگونه قیمت بلیت هواپیما بالاتر از سقف نرخی مندرج در نرخ نامه جدید، می توانند مراتب را به سازمان هواپیمایی کشوری به آدرس www.cao.ir اطلاع دهند.
گفتنی است به شرکت های هواپیمایی سفارش شده است با نظارت بر مبادی ارائه بلیت های آن شرکت هرگونه فروش خارج از چارچوب آن شرکتها توسط مراکز غیر معتبر را اطلاع دهند تا نسبت به برخورد با هرگونه تخلف احتمالی اقدام گردد. بااینکه نظارت عالیه توسط سازمان هواپیمایی کشوری انجام می شود.


منبع:

1400/09/10
11:50:33
0.0 / پنج
890
تگهای خبر: خدمات , سایت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
سیمان سیمان