فرماندار اردبیل خبر داد؛

هزینه کرد ۱۵ میلیارد تومان برای تکمیل ۴ خطه آراللو

هزینه کرد ۱۵ میلیارد تومان برای تکمیل ۴ خطه آراللو

فرماندار شهرستان اردبیل اظهار داشت: تا حالا برای عملیات اجرائی تکمیل 4 خطه جاده عبوری شهر آراللو بیش از 15 میلیارد تومان هزینه شده است.به گزارش سیمان به نقل از مهر، مسعود امامی یگانه ظهر دوشنبه در بازدید از عملیات اجرائی ۴ خطه محور اردبیل – سرچم اظهار نمود: از ۳۵ کیلومتر این جاده اصلی در محدوده شهرستان اردبیل، عملیات اجرائی ۲۸ کیلومتر به پایان رسیده و ۷ کیلومتر باقیمانده نیز سال آینده تکمیل می شود.
وی اشاره کرد: یک هزار و ۲۰۰ متر از این جاده از شهر آراللو عبور می کند که برای اجرای زیرسازی بتنی، جدول و آسفالت آن بیش از ۱۵ میلیارد تومان هزینه شده است.
فرماندار اردبیل اظهار داشت: با هماهنگی به عمل آمده با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اجرای روشنایی این مسیر با تامین اعتبار لازم سال آینده تکمیل خواهد شد.
امامی یگانه به شروع عملیات زمستانی راهداری اردبیل اشاره نمود و اضافه کرد: از هفته گذشته نیروهای راهداری با استقرار در گردنه های صعب العبور و کوهستانی اردبیل طرح زمستانی راهداری را آغاز نموده اند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اشاره کرد: اردبیل به سبب کوهستانی بودن و داشتن زمستان سخت این طرح را زودتر از سایر استانها شروع می کند و امسال نیز راهداران در راهدارخانه های ثابت و سیار اردبیل به هموطنان ارائه خدمات خواهند کرد.
فرماندار اردبیل از استقرار ماشین های سنگین راهداری در مسیرهای صعب العبور و گردنه های کوهستانی اردبیل آگاهی داد و افزود: ۲۲ راهدارخانه با ۲۵۶ راهدار در استان خصوصاً گردنه های صعب العبور مستقر شده اند و با ۱۸۲ دستگاه ماشین آلات راهداری به هموطنان ارائه خدمات می کنند که با دعوت از بخش خصوصی این ظرفیت تا ۲۲۰ دستگاه ارتقا می یابد.

1400/09/08
21:57:06
0.0 / 5
353
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سیمان سیمان