مركز مدیریت راه های كشور اعلام كرد؛

ممنوعیت تردد استانی خودرو های شخصی از شهرهای قرمز و نارنجی

ممنوعیت تردد استانی خودرو های شخصی از شهرهای قرمز و نارنجی

به گزارش سیمان مرکز مدیریت راه های کشور برپایه مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا تردد بین استانی خودرو های شخصی از شهرهای قرمز و نارنجی را ممنوع اعلام نمود.به گزارش سیمان به نقل از مرکز مدیریت راه های کشور، در محورهای شمالی همچون چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) بدون هرگونه مداخلات جوی تردد روان است.
بر اساس این گزارش، محورهای شریانی شهداد - نهبندان و خرم آباد - پلدختر مسدود است.
محورهای شمشک - دیزین، اولنگ - شاهرود، پونل - خلخال دارای انسداد فصلی هستند.
همچنین محور غیرشریانی رباط پشت بادام - بیاضه مسدود است.
بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، هم اکنون به استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.
طی شبانه روز گذشته، آخرین اطلاعات دریافتی از دو هزار و ۳۳۷ ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ۲۰.۱ درصد کاهش تردد را نشان داده است.
همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۷.۳ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۹ الی ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این مورد می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.
محورهای آزادراه کرج - تهران با ۷۳ هزار و ۲۶۷ وسیله نقلیه، آزادراه تهران - کرج با ۶۹ هزار و ۳۶۵ وسیله نقلیه، آزادراه کرج - قزوین با ۶۸ هزار و ۵۴۴ وسیله نقلیه، آزادراه قزوین - کرج با ۶۵ هزار و ۳۳۰ وسیله نقلیه، آزادراه ساوه - تهران با ۳۹ هزار و ۵۴۲ وسیله نقلیه، قرچک - ری با ۳۸ هزار و ۳۴۰ وسیله نقلیه، تهران - شهریار (شهر قدس) با ۳۷ هزار و ۵۹۷ وسیله نقلیه، آزادراه تهران - ساوه با ۳۱ هزار و ۷۶۱ وسیله نقلیه، بومهن - جاجرود با ۳۰ هزار و۷۵۶ وسیله نقلیه، جاجرود - بومهن با ۲۹ هزار و ۹۴۱ وسیله نقلیه بیشترین تردد طی ۲۴ ساعت گذشته را داشته اند.

1400/05/29
14:15:20
0.0 / 5
517
تگهای خبر: ارز , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سیمان سیمان