مدیركل راه و شهرسازی استان تهران:

آزمون نظام مهندسی روزهای چهارشنبه تا جمعه هفته جاری

آزمون نظام مهندسی روزهای چهارشنبه تا جمعه هفته جاری

سیمان: مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در ایام 13 تا 15 مرداد در 30 نقطه با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی آگاهی داد.به گزارش سیمان به نقل از وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه اظهار داشت: آزمون ورود به حرفه مهندسان با رقابت ۲۷۶ هزار نفر در کشور طی روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه ۱۳ تا ۱۵ مرداد در نوبت بامداد برگزار می گردد که از این مقدار ۴۷ هزار نفر مربوط به استان تهران هستند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، افزود: از ۴۷ هزار نفر شرکت کننده استان تهران ۸۴ درصد مربوط به شهر تهران ۱۶ درصد مربوط به شهرستان دماوند، شهریار، اسلامشهر، ری و ورامین هستند.
محبت خواه با اشاره به افزایش تعداد بانوان مهندس شرکت کننده در آزمون ورود به حرفه مهندسان، اعلام نمود: در آزمون اختتام هفته ۲۷ درصد شرکت کنندگان زن و ۷۳ درصد مرد هستند.
وی تعداد محل های برگزاری آزمون را ۳۰ مرکز عنوان نمود و تصریح کرد: ارائه پرینت کارت شناسایی آزمون، کارت عضویت سازمان استان یا کارت شناسایی معتبر عکس دار به جلسه ضروری می باشد، استفاده از کتاب و جزوه در آزمون مجاز بوده اما امانت گرفتن کتاب ممنوع می باشد. همین طور به همراه داشتن هر نوع وسیله هوشمند یا الکترونیک نیز در محل آزمون ممنوع می باشد.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران بمنظور حفظ پروتکلهای بهداشتی به داوطلبان سفارش کرد: ماسک، الکل و زیرانداز جهت کتاب ها با خودشان همراه داشته باشند و حداقل یک ساعت پیش از امتحان در محل آزمون حاضر شوند تا با رعایت فاصله گذاری ورود به محل آزمون صورت گیرد و ازدحام ایجاد نشود.
وی تعداد بالای متقاضیان ورود به حرفه مهندسان استان تهران را سرمایه انسانی بزرگ نظام مهندسی ساختمان عنوان نمود و اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در همکاری با یکدیگر برگزارکننده این آزمون در ۳۰ نقطه از تهران و شهرستان های استان تهران هستند و در این خصوص تمهیدات لازم اندیشیده شده است.


منبع:

1400/05/11
22:08:39
0.0 / 5
475
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیمان سیمان