دوشنبه های استارت آپی آفرینه در حوزه صنایع خلاق

دوشنبه های استارت آپی آفرینه در حوزه صنایع خلاق

رویداد آنلاین دوشنبه های استارت آپی «آفرینه» با هدف جذب سرمایه در حوزه صنایع خلاق طی روزهای ۱۰ و ۱۱ خرداد ماه جاری به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برای استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان این حوزه انجام می شود.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، در این رویداد که روزهای ۱۰ و ۱۱ خرداد از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به صورت آنلاین برگزار می شود، ۱۲ استارت آپ حوزه صنایع خلاق توانمندی های خویش را به سرمایه گذاران خطرپذیر عرضه می کنند.
همینطور خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه سرمایه گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان عرضه می شود.
حضور در این رویداد به صورت آنلاین و برای عموم مجانی است و علاقه مندان می توانند از راه لینک https: //online.inif.ir/ch/demoday در این رویداد حضور یابند.
متقاضیان همینطور می توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱-۸۶۰۸۸۶۰۹ تماس بگیرند.
به نقل از صندوق نوآوری، در طرح هم سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق منابع مالی را در چارچوب سرمایه گذاری و نه تسهیلات عرضه می دهد، به صورتی که هر طرحی را عاملان صندوق نوآوری یعنی صندوق های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند، صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تأمین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.1400/03/09
10:58:02
0.0 / پنج
918
تگهای خبر: تسهیلات , خدمات , صنایع , عرضه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
سیمان سیمان