سازمان راهداری؛

سفرهای زمینی اربعین امسال انجام می شود

سفرهای زمینی اربعین امسال انجام می شود

سیمان: قائم مقام ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از برنامه ریزی و هماهنگی با انجمن های صنفی حمل و نقل عمومی مسافر و دستگاه های مرتبط برای سفرهای اربعین حسینی امسال آگاهی داد.به گزارش سیمان به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای فرامرز مداح با اشاره به آماده سازی ناوگان عمومی مسافربری جاده ای کشور برای سفرهای اربعین حسینی اظهار داشت: از اوایل مهرماه سال جاری مصادف با ایام اربعین حسینی و پیک سفرها به عتبات عالیات، اعزام اتوبوس ها برای جابجایی زوار انجام می شود که از اکنون باید برنامه ریزی های لازم با انجمن های صنفی و دستگاه های دخیل به عمل آید.
قائم مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اشاره کرد: واکسیناسیون بخش هایی از حمل و نقل جاده ای و راهداری که با آحاد مردم بیشتر سروکار دارند در حال پیگیری است.
مداح بر بهینه سازی و کاهش هزینه ها اصرار کرد و بیان کرد: در وضعیت فعلی تلاش نیروی انسانی در ستاد و در استانها در قالب راندمان می تواند به کاهش هزینه ها و بهینه سازی در حوزه حمل و نقل جاده ای و راهداری منجر شود.
وی اضافه کرد: مشکلات مربوط به تامین تجهیزات، دستگاهها و اقلام مورد نیاز سازمان در بخش های مختلف حائز اهمیت و خریدها الزاماً بصورت نقدی انجام می شود که برخی مواقع سبب کندی کارها می شود.
داریوش باقرجوان مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز اظهار داشت: امسال سفرهای مربوط به اربعین حسینی و عتبات عالیات را خواهیم داشت و بخش عمده ای از ناوگان اتوبوسی به آن سمت گسیل خواهند شد، پس از اکنون بایستی جلسات گوناگون با حضور انجمن های صنفی اجرا شود تا بتوان مطابق برنامه ای جامع و مدون همانند سالهای قبل این وظیفه مهم را به انجام برسانیم.


منبع:

1400/03/04
09:18:16
0.0 / پنج
877
تگهای خبر: حمل و نقل
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سیمان سیمان