رئیس مجمع نمایندگان استان:

بانك ها عامل گرفتاری واحدهای تولیدی هستند

بانك ها عامل گرفتاری واحدهای تولیدی هستند

سیمان: لرستان رئیس مجمع نمایندگان لرستان اظهار داشت: بانک ها عامل اصلی گرفتاری واحدهای تولیدی هستند و باید در این رابطه فکری اساسی صورت گیرد.


یحیی ابراهیمی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: جهت سفر رئیس قوه قضاییه از حدود یک ماه پیش مشکلات استان احصاء و روز گذشته نیز در حوزه های مختلف مورد بررسی قرار گرفتند.
وی اشاره کرد: در این سفر مشکلات اقتصادی به سبب عدم سرمایه گذاری در سطح استان و مشکلاتی که برای واحدهای تولیدی در حوزه قضا به وجود آمده عنوان شد.
رئیس مجمع نمایندگان لرستان اشاره کرد: بحث امنیت سرمایه گذاری نیز مطرح و قرار شد با متخلفین و سودجویان برخورد شود؛ همین طور مشکلات زاگرس خودرو، سامان کاشی، پارسیلون، مشکلات و خسارات ناشی از سیل عنوان شد.
ابراهیمی افزود: آیت الله رئیسی بعنوان رئیس دستگاه قضا حامی منافع مردم بوده و بطور قطع در جهت تحقق شعار سال که رفع موانع است تأثیرگذار هستند.
وی بیان کرد: هم اکنون مشکل اساسی بر سر راه واحدهای تولیدی بانک ها هستند که در این راستا رئیس قوه قضاییه می توانند نقش به سزایی داشته باشند؛ در این سفر نیز چند پروژه مهم را قول دادند که پیگیری کنند.
رئیس مجمع نمایندگان لرستان افزود: در امتداد شعار سال که از طرف مقام معظم رهبری نامگذاری شده دستگاه قضا می تواند نقش به سزایی داشته باشد.
وی اشاره کرد: در نورآباد کارخانه ای داریم که کلاً در تملک بانک بوده و دستگاه قضا می تواند ورود پیدا کند و آنها را به مردم واگذار کند.
رئیس مجمع نمایندگان لرستان اشاره کرد: در حوزه قضایی ۱۵۰ میلیارد تومان از اعتبارات قوه قضاییه در اختیار لرستان قرار می گیرد.
منبع:

1400/01/12
13:54:26
0.0 / پنج
866
تگهای خبر: تولید , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
سیمان سیمان