وزیر صمت:

در تأمین و عرضه پوشك بچه مشكلی نداریم

در تأمین و عرضه پوشك بچه مشكلی نداریم

وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با اعضای انجمن تولیدکنندگان تیشو (محصولات سلولزی و بهداشتی)، خواهان تشکیل کمیته ای برای پیگیری مسائل در رابطه با این حوزه شد و اظهار داشت: در تأمین و عرضه پوشک بچه مشکلی نداریم.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، علیرضا رزم حسینی اظهار نمود: در این کمیته از نظر نخبگان، تشکل ها و بخش خصوصی برای عرضه راهکارهای تخصصی در مورد مسائل و مشکلات حوزه محصولات سلولزی و بهداشتی و تیشو استفاده گردد.
وی همینطور با تکیه بر اینکه تصمیمات گرفته شده در وزارت صمت همواره با نظر بخش خصوصی و تشکل ها بوده است، خاطرنشان کرد: تصمیمات اخیر در مورد سیاست های جدید صادراتی که سبب گشایش های خوبی در حوزه تأمین اقلام مورد نیاز مردم و مواد اولیه کارخانجات شده است، هم بر همین منوال با نظر موافق بخش خصوصی بوده است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مورد تأمین مواد اولیه کارخانجات تیشو(محصولات سلولزی و بهداشتی)، بیان نمود: تولید کنندگان تیشو، محصولات سلولزی و بهداشتی می توانند تأمین مواد اولیه خویش را با استفاده از ابلاغیه های جدید صادراتی اعم از راه ارز اشخاص یا واردات در مقابل صادرات انجام دهند و در کنار این ها از خطوط اعتباری با شرکتهای تأمین کننده خارجی هم می توانید برای تأمین مواد اولیه خود استفاده کنند.
در تأمین و عرضه پوشک بچه مشکلی نداریم
رزم حسینی در ادامه با بیان اینکه در زمینه تولید و عرضه پوشک بچه مشکلی در کشور نداریم، اظهار داشت: بنابر آمار اعضای انجمن؛ تولید و عرضه پوشک بچه به خوبی در حال انجام می باشد و مردم نباید در این حوزه نگرانی داشته باشند.
وی همینطور با تاکید بر مصلحت تأمین و فراوانی کالا بر رونق تولید، افزود: تصمیمات در حوزه رونق تولید برای بهره مندی عموم مردم باید شجاعانه گرفته شود و خوشبختانه با اتخاذ این رویه کمبود کالا در کشور نداریم، با اینکه امکان دارد به خاطر تغییر برخی متغیرهای اقتصادی گرانی های وجود داشته باشد.
وی تولید ثروت و کارآفرینی را مقدس و مورد تکریم دانست و اظهار نمود: مسؤلان نظام همواره بر این مورد تاکید داشتند و مقام معظم رهبری، تولیدکنندگان و کارآفرینان را «عابدین» نامیدند که بر همین مبنا وزارت صمت پشتیبانی از تولید را وظیفه جدی و محوری خود می داند.1399/10/06
01:45:00
0.0 / پنج
1041
تگهای خبر: ارز , بخش خصوصی , تجارت , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیمان سیمان