سخنگوی هیات رئیسه اتاق اصناف ایران مطرح كرد

لطمه جدی اصناف كرونازده از تعطیلی جلسات هیات عالی نظارت

لطمه جدی اصناف كرونازده از تعطیلی جلسات هیات عالی نظارت

عضو و سخنگوی هیات رئیسه اتاق اصناف ایران با طرح این مساله كه چه دلیلی دارد جلسات هیات عالی نظارت بعد از روی كار آمدن چند وزیر و دو سرپرست، همچنان تشكیل نشود؟ اظهار داشت: از مدتی قبل از دوران وزارت محمد شریعتمداری و رضا رحمانی و نیز دوران دو سرپرست پیشین و فعلی در وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، همچنان هیات عالی نظارت تشكیل جلسه نداده است.


به گزارش سیمان به نقل از اتاق اصناف ایران، مجتبی صفایی اظهار نمود: ما نباید طوری رفتار نماییم که اصناف گمان کنند به حال خود رها شده اند. هم اکنون به سبب شرایط پیش آمده از شیوع ویروس کرونا و دیگر مشکلات و گره های اقتصادی اصناف بیش از هر زمان دیگری نیاز به برگزاری این جلسه ها دارند.
وی با بیان اینکه، دبیرخانه هیات عالی نظارت، مجری مصوبات هیات عالی نظارت است و این هیات از چند سال پیش تابحال جلسه ای تشکیل نداده است، اشاره کرد: پس دبیرخانه هیات عالی نظارت چه مصوباتی را اجرا می کند؟ پیش از شیوع بیماری کرونا این جلسات تشکیل نشد و این دوران گذشت؛ اما امروز این سوال مطرح است که آیا مسئولان اقتصادی کشور در شرایط شیوع کرونا، نیازی به تصمیم سازی های جدید در حوزه اقتصاد خرد نمی بینند؟
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران همین طور با اعلان اینکه در شرایط کرونا، ستاد ملی مقابله با کرونا را تشکیل می دهیم اما هیات عالی نظارت غایب است، اظهار داشت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به تشکیل جلسه هیات عالی نظارت داریم تا به اصناف کمک نماییم اما تعطیلی آن باعث شده که دیگران تصمیماتی برای اصناف بگیرند و در خیلی از این تصمیمات نظرات اصناف لحاظ نشود.1399/06/06
23:48:06
5.0 / پنج
1835
تگهای خبر: ایران , تجارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سیمان سیمان