حمایت بلاعوض صندوق نوآوری از حضور شركت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی متالوژی

حمایت بلاعوض صندوق نوآوری از حضور شركت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی متالوژی

سیمان: صندوق نوآوری و شكوفایی از حضور شركت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی متالوژی، فولاد و ریخته گری ماشین آلات و صنایع وابسته به صورت بلاعوض حمایت می كند.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، نمایشگاه بین المللی متالوژی، فولاد و ریخته گری ماشین آلات و صنایع وابسته با هدف معرفی ظرفیت های بالقوه و بالفعل در کشور در زمینه تولید، بازرگانی و خدمات مربوط به این حوزه از اول تا چهارم شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار می گردد.
صندوق نوآوری و شکوفایی در امتداد توسعه بازار شرکت های دانش بنیان از حضور این شرکت ها در نمایشگاه های داخلی حمایت می‎کند؛ به همین دلیل شرکت های دانش بنیان مشتاق حضور در نمایشگاه های مورد حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی می توانند در چارچوب حمایت بلاعوض به میزان ۷۰ درصد هزینه های اجاره و ساخت غرفه تا سقف ۲۰ میلیون تومان در سال از تسهیلات این صندوق استفاده کنند.

شرکت های دانش بنیان متقاضی شرکت در این نمایشگاه می توانند با مراجعه به سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir ثبت نام کرده و بعد از حضور در نمایشگاه با ارائه اسناد مثبت، سهم حمایتی خودرا دریافت نمایند.

برمبنای اعلام صندوق نوآوری و شکوفایی، حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه های داخلی در امتداد توسعه بازار محصولات این شرکت ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می گیرد.
منبع:

1399/05/21
14:51:15
5.0 / پنج
2119
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیمان سیمان