فروش تویوتا ۴۱ درصد كم شد!

فروش تویوتا ۴۱ درصد كم شد!

سیمان: فروش جهانی خودرو های تویوتا در اولین ماه از سال جاری میلادی با كاهش 41 درصدی روبه رو شده است.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، تویوتاموتورز كه بدون شك یكی از بزرگترین خودروسازان جهان محسوب می شود، نیز بنظر می رسد كه همچون بسیاری دیگر از رقبای خود با كاهش قابل توجهی در میزان فروش خود در اولین ماه از سال جاری میلادی روبرو شده اند.
برمبنای آمار و گزارش های انتشار یافته در وب سایت auto.ndtv، میزان فروش خودرو های تویوتا در ژانویه سال ۲۰۲۰ میلادی با ۴۱ درصد كاهش مواجه بوده است.
در اولین ماه از سال جاری میلادی، میزان فروش داخلی خودرو های تویوتا نیز در بازار ژاپن در مجموع ۵۸۰۴ دستگاه گزارش و اعلام شده است كه در مقایسه با ژانویه ۲۰۱۹، ۴۸ درصد افت كرده است.
بنظر می رسد كه شیوع گسترده ویروس خطرناك و كشنده كرونا در چین و بسیاری دیگر از نقاط جهان، خیلی از بازارهای جهان را تحت تاثیر قرار داده است به شكلی كه كارشناسان و مفسرین فعال در این عرصه برآورد و اعلام نموده اند كه این روند نزولی در بازارهای جهانی خودرو در ماههای آینده نیز به احتمال زیاد ادامه پیدا خواهدنمود و خودروسازان بیشتری را متضرر خواهدنمود.
هم زمان با شیوع گسترده ویروس خطرناك و كشنده كرونا در چین و اعلام وضعیت اضطراری از طرف سازمان بهداشت جهانی، خیلی از شركت های مختلف فعال در حوزه های تكنولوژی و خودرو دفاتر و كارخانه های خود در چین را تا اطلاع ثانوی تعطیل كرده البته بعضی از انها نیز پس از مدتی اعلام نموده اند كه تولید خودرا با حداقل ظرفیت از سر خواهند گرفت
منبع:

1398/12/01
22:30:32
5.0 / پنج
3939
تگهای خبر: بازار , تكنولوژی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
سیمان سیمان