وزیر راه و شهرسازی در شلمچه:

۱۱ هزار اتوبوس برای بازگشت زوار پیش بینی شده است

۱۱ هزار اتوبوس برای بازگشت زوار پیش بینی شده است

به گزارش سیمان وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: حدود 11 هزار دستگاه اتوبوس برای بازگشت زوار پیش بینی شده كه بطور منظم از پایانه ها به ستادهای معین و از آنجا به استان های مختلف كشور زوار منتقل می شوند.به گزارش سیمان به نقل از مهر، محمد اسلامی بامداد امروز با حضور در شلمچه در جمع خبرنگاران اظهار نمود: در جاده های مواصلاتی و منتهی به مرزهای چهارگانه مورد غیرعادی نداشتیم. برنامه های بهسازی و نوسازی مان یك برنامه آئینی و ادامه دار است.
وی اضافه كرد: در بحث توسعه پایانه ها نیز همانطور كه می بینید، بنا بر اقتضائات زمانی و حجم تردد زوار، طراحی می شود كه همگی در دست اجرا است.
اسلامی اشاره كرد: خوشبختانه در روزهای اربعین مشكل جاده ای نداشتیم.
وزیر راه و شهرسازی همین طور اظهار داشت: بازدیدی از مرز شلمچه داشتیم كه خوشبختانه همه چیز طبیعی و عادی روال خودرا طی می كند. به جز آن وقفه ای كه به سبب كمبود وسیله نقلیه در خاك عراق پیش آمد، مورد خاص دیگری نداشتیم و عملیات حجیم و سنگین اربعین باكیفیت مناسب در حال انجام می باشد.
اسلامی بیان كرد: حدود ۱۱ هزار دستگاه اتوبوس برای بازگشت زوار پیش بینی شده كه بطور منظم از پایانه ها به ستادهای معین و از آنجا به استان های مختلف كشور زوار منتقل می شوند.
وی اشاره كرد: در مرز شلمچه همه چیز مطلوب است و روال عادی خودرا طی می كند.


منبع:

1398/07/26
18:22:37
5.0 / پنج
4548
تگهای خبر: راه و شهرسازی , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
سیمان سیمان