مدیركل بنیاد مسكن استان قزوین:

تعمیر واحدهای مسكونی سیل زدگان شهرستان دلفان به پایان رسید

تعمیر واحدهای مسكونی سیل زدگان شهرستان دلفان به پایان رسید

به گزارش سیمان مدیركل بنیاد مسكن انقلاب اسلامی استان قزوین اظهار داشت: تعمیر ۳۴۰۰ واحد مسكونی سیل زدگان در شهرستان دلفان توسط بنیاد مسكن قزوین به پایان رسید و تحویل گردید.


اصغر گونجی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد آخر عملیات تعمیر واحدهای صدمه دیده سیل زدگان در شهرستان دلفان از توابع استان لرستان اظهارداشت: قزوین بعنوان استان معین لرستان تعیین شد و بنیاد مسكن وظیفه تعمیر واحدهای مسكونی تخریب شده در شهرستان دلفان را بر عهده گرفت و امروز رسالت خویش را به خوبی انجام داده است. وی بیان كرد: با استقرار ستاد بازسازی بنیاد مسكن انقلاب اسلامی استان قزوین در شهرستان دلفان ارزیابی میزان خسارت واحدهای صدمه دیده در این شهرستان در دستور كار قرار گرفت و تعداد ۱۱ هزار واحد مورد ارزیابی قرار گرفت و ۸ هزار واحد خسارت دیده شناسایی شد.
گونجی خاطرنشان كرد: در این شهرستان قرار شد ۳ هزار واحد راه اندازی شود كه ۱۶۷ واحد آن شهری و ۲۹۴۳ واحد آن روستایی است كه امروز توانستیم دربخش تعمیر تمام تعهد خویش را انجام داده و تحویل ساكنان دهیم. وی بیان كرد: در بخش تعمیرات ۹۰۵ واحد مسكونی در شهر نورآباد و ۲۶۹۵ واحد در روستاها توسط این بنیاد تعمیر شد و به پایان رسید و امروز با حضور تابش رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی كشور كار واگذاری صورت گرفت. مدیركل بنیاد مسكن انقلاب اسلامی استان قزوین اظهار داشت: تابحال ۷۲۲۰ نفر به بانك عرضه شدند كه از مجموع ۸ هزار نفر هم برای ۵۳۷۵ نفر عقد قرارداد شده اند. گونجی اظهاردات: تابحال ۴۵ میلیارد و ۴۲۸ میلیون تومان كمك بلاعوض به ۴۶۵۴ نفر از اسیب دیدگان پرداخت شده و برای تعمیرات هم ۳۷ میلیارد تومان هزینه شده است.
وی افزود: اجرای اسكلت ۹۴۶ واحد مسكونی، اجرای سقف ۴۰۰ واحد از دیگر اقدامات انجام شده است. گونجی بیان كرد: همینطور توسط بنیادمسكن انقلاب اسلامی استان قزوین عملیات آواربرداری ۱۶۰۹ واحد، پی كنی ۱۵۱۷ واحد، اجرای فنداسیون ۱۱۰۹ واحد صدمه دیده در شهرستان دلفان انجام شده است.
مدیركل بنیاد مسكن انقلاب اسلامی استان قزوین خاطرنشان كرد: از جانب مقام معظم رهبری ۱۸ هزار و ۱۰۰ تن سیمان سهیمه برای اجرای طرح راه اندازی و تعمیر واحدهای مسكونی تعیین شده كه تابحال ۸۵۰۰ تن آن برای تسریع در عملیات اجرایی در منطقه سیل زده توزیع شده است.


منبع:

1398/06/27
22:28:27
5.0 / پنج
4603
تگهای خبر: ارز , تعمیر , عرضه , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سیمان سیمان