وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح كرد

مشكلات مدیریتی و سرمایه در گردش، موانع پیش روی واحدهای صنعتی

مشكلات مدیریتی و سرمایه در گردش، موانع پیش روی واحدهای صنعتی

سیمان: وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: مشكلات مدیریتی و سرمایه در گردش از عمده ترین موانع پیش روی فعالیت واحدهای صنعتی است.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، رضا رحمانی در كارگروه اشتغال و رفع موانع تولید كهگیلویه و بویراحمد در گچساران اضافه كرد: عرضه كمك های موردی در شهرك های صنعتی مناطق محروم راهكاری برای توسعه صنعت در این مناطق است.
وی بیان كرد: مشكلات مدیریتی و سرمایه در گردش از عمده ترین موانع پیش روی فعالیت واحدهای صنعتی است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان كرد: امروزه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران با تمام قوا در حال جنگ اقتصادی با كشور هستند.
رحمانی عنوان كرد: استان كهگیلویه و بویراحمد دارای طبیعت خوب و زیرساخت های مناسب برای سرمایه گذاری است. وی اظهار داشت: هم اكنون توجه دولت به واحدهای تولیدی استان های كمتر توسعه یافته است.
وزیر صمت بیان كرد: كسانی كه بتوانند معادن كوچك را فعال كرده و در آنها سرمایه گذاری كنند ما با آنها قرارداد جهت خرید محصول به صورت دراز مدت منعقد خواهیم كرد.
وی ادامه داد: باید در استان كهگیلویه و بویراحمد ستاد سرمایه گذاری را فعال كنید و اقداماتی انجام دهید تا مردم تشویق به آمدن و سرمایه گذاری در استان شوند. علی محمد احمدی، استاندار كهگیلویه و بویر احمد هم در این نشست افزود: مشكلات موجود در صنعت استان یك بخش آن به زیرساخت های ضعیف باز می گردد.
وی بیان كرد: استان نیاز به توجه ویژه دارد. احمدی افزود: كهگیلویه و بویراحمد سرزمینی كشاورزی است كه زیر ساخت های صنعتی به شكل قوی شكل نگرفته است و نیاز به توجه ویژه ای دارد و باید نقاط قوت و ضعف آن بررسی شود.1397/12/10
20:09:49
5.0 / پنج
4313
تگهای خبر: ایران , تجارت , تولید , عرضه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
سیمان سیمان