قائم مقام شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران:

فرودگاه گرگان آمادگی نشستن هواپیماهای سنگین مسافربری را دارد

فرودگاه گرگان آمادگی نشستن هواپیماهای سنگین مسافربری را دارد

سیمان: قائم مقام شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اظهار داشت: فرودگاه گرگان آماده نشستن هواپیماهای سنگین مسافربری است.به گزارش سیمان به نقل از مهر، حسین اسفندیاری شامگاه دوشنبه در حاشیه كلنگ زنی و افتتاح طرح های فرودگاه گرگان در جمع خبرنگاران اظهار نمود: با دو طرحی كه در فرودگاه گرگان امروز به بهره برداری رسید این فرودگاه قابلیت نشست و برخاست هواپیماهای سنگین را دارد.
وی با بیان این كه فرودگاه به حد فرودگاه های بین المللی رسیده، اضافه كرد: فرودگاه گرگان از زمانی آغاز به كار در توسعه استان گلستان نقش داشته و ما برای آینده بهتر این فرودگاه برنامه های زیادی را در برنامه قرار داده ایم.
اسفندیاری افزود: نصب دو سامانه اصلی فرودگاهی، سامانه جهت یابی و سامانه فرود انجام شده است.
وی اظهار داشت: باند فرودگاه گرگان توسعه یافته و تابحال برا نشستن هواپیمایی سنگین مسافربری تا هواپیما ۷۴۷ قابلیت نشست و برخاست دارد.
اسفندیاری اشاره كرد: لزوم منطقه پروازی یكی از طرح هایی است كه كلنگ توسعه كار در فرودگاه امروز زده شد و ساخت ترمینال هم در بیشتر از ۹ هزار مترمربع وسعت با ۹۳ درصد پیشرفت در حال ساخت است و با خرید تجهیزات تا سال آینده آماده بهره برداری میگردد.
اسفندیاری با اشاره به این كه كمبودی در این فرودگاه احساس نمی نماییم، اظهار داشت: تا سال ها این فرودگاه برای سفر مسافران پاسخگو خواهد بود و اگر مسئولان به دنبال صادرات و واردات بار باشند با مشاركت بخش خصوصی انجام خواهیم دادیم.

1397/10/25
14:55:31
5.0 / پنج
4133
تگهای خبر: ایران , بخش خصوصی , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
سیمان سیمان