رفت و آمد مسئولان مانع تعیین تكلیف پسماند روی!

رفت و آمد مسئولان مانع تعیین تكلیف پسماند روی!

به گزارش سیمان رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران دلیل جابجایی مسئولان را عامل اصلی در ماندگاری پسماند روی و بلاتكلیفی این مورد مهم دانست و اظهار داشت: آمد و رفت و جابحایی مسئولان سبب شده مبحث مربوط به پسماند روی تعیین تكلیف نشود.به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، یوسف مرادلو ظهر امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی دادگستری استان زنجان، اظهار نمود: متاسفانه همواره پشت درهای بسته برای بخش خصوصی تصمیم گیری می گردد.

وی اضافه كرد: برای تصمیم گیری صحیح نیاز به اطلاعات درست وجود دارد و كسانی كه دغدغه سلامت جامعه را دارند باید با اطلاعات درست در این زمینه، مبحث را پیگیری كنند.

مرادلو خاطرنشان كرد: پزشكان مجربی در بخش كارخانه سرب و روی حضور دارند و از تجربیات بالایی برخوردار می باشند كه برای رسیدگی به نتیجه جامع، نیاز به جلسه كارشناسی شده در این خصوص داریم.

وی تصریح كرد: در گذشته با محل استقرار شهرك روی فعلی مخالف بودیم اما امروز در صورت جابه جایی این شهرك، باید هزینه های میلیاردی متحمل شویم.

مرادلویادآور شد: هر صنعتی آلایندگی خاص خود دارد اما باید این مهم به اثبات برسد. هم اكنون بیشتر از ۱۰ درصد فلز ایران از معدن انگوران تامین می گردد كه این نشان از جایگاه این معدن در كشور دارد.

ا نتهای پیام


1397/10/13
14:05:02
5.0 / پنج
4450
تگهای خبر: ایران , بخش خصوصی , صنایع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
سیمان سیمان