در گفتگو با مهر اعلام شد؛

تزریق۸۰میلیارد اعتبار به مسكن مهر پردیس، جزئیات نحوه انتقال واحدها

تزریق۸۰میلیارد اعتبار به مسكن مهر پردیس، جزئیات نحوه انتقال واحدها

سیمان: مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس اظهار داشت: به دنبال ستاندن مصوبه دولت هستیم تا ۸۰ میلیارد تومانی كه در گذشته از آورده های مردم برای زیرساخت ها صرف شده بود، به تكمیل پروژه ها تخصیص داده شود.سید مهدی هدایت در گفت وگو با خبرنگار مهر درباب همكاری شركت عمران شهر جدید پردیس با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: همكاری این دو دستگاه در سوژه راه اندازی متروی پردیس است و شركت عمران شهر جدید پردیس و قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)، علاوه بر این پروژه، چند پروژه زیرساختی دیگر را باز با یكدیگر تكمیل خواهند كرد.
وی تاكید كرد: قرار نیست قرارگاه، مسكن مهر پردیس را تكمیل كند؛ معمولاً قرارگاه در مسائل اجتماعی مانند مسكن مهر ورود نمی نماید.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به اینكه اصلی ترین سوژه در دست اقدام برای مسكن مهر این شهر، رفع مشكل افزایش قیمت نصبیات در پروژه های مسكن مهر است، اضافه كرد: هم اكنون راه اندازی ۵۰۰۰ واحد مسكن مهر پردیس به اختتام رسیده اما مشكل نصبیات مانند آسانسور، پكیج و شیرآلات را داریم كه به صورت متوسط، هر واحد بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان برای تكمیل این نصبیات، منابع نیاز دارد. به صورت مثال هزینه راه اندازی هر دستگاه آسانسور در هر مجتمع تا ۱۰۰ میلیون تومان افزایش داشته كه مجتمع های ۵ طبقه باید ۱۰ میلیون تومان برای نصب آسانسور به ازای هر واحد پرداخت كنند.
هدایت درباره راهكارهای تأمین منابع مالی تكمیل پروژه های مسكن مهر پردیس اظهار داشت: دو اقدام را به صورت جد در دستور كار داریم كه شامل افزایش وام متقاضیان از محل منابع بانك عامل بخش مسكن و همین طور بازگرداندن ۸۰ میلیارد تومان از آورده های متقاضیان مسكن مهر پردیس است كه در گذشته صرف راه اندازی زیرساخت ها شده بود. بنا بر این به دنبال ستاندن مصوبه هیئت دولت هستیم تا این ۸۰ میلیارد تومان را در جهت تكمیل پروژه ها، به مردم بازگردانیم.
این مقام مسئول در شركت عمران شهرهای جدید درباب انتقال اضافه ثبت نامی های مسكن مهر پردیس به پرند و هشتگرد اشاره كرد: مقرر است این روند صرفاً با توافق متقاضی صورت گیرد و اگر متقاضیان راضی نباشند، مجبور به انجام آن نخواهند بود.
وی اشاره كرد: با عنایت به اینكه مبلغ آورده مسكن مهر پرند و هشتگرد، كمتر از آورده ثبت نام برای مسكن مهر پردیس است، در صورتیكه متقاضی خرید مسكن مهر در پردیس مایل به انتقال به پرند و هشتگرد باشد، مابه التفاوت آورده وی در پردیس نسبت به آورده های پرند و هشتگرد به متقاضی عودت داده خواهد شد.

1397/09/30
14:04:19
5.0 / پنج
4215
تگهای خبر: قیمت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
سیمان سیمان