بذرپاش:

متروی پرند مهرماه افتتاح خواهد شد

متروی پرند مهرماه افتتاح خواهد شد

به گزارش سیمان، وزیر راه و شهرسازی از افتتاح مترو پرند و 4 هزار واحد مسکونی در این شهر همزمان با حضوری رئیس جمهوری طی مهر ماه اطلاع داد.به گزارش سیمان به نقل از مهر، مهرداد بذرپاش در حاشیه افتتاح نخستین مدرسه تمام هوشمند دولتی در شهر جدید پرند، اظهار داشت: شهر جدید پرند به عنوان یکی از بزرگ ترین شهرهای جدید شمرده می شود و اقدامات زیادی هم در این منطقه صورت خواهد گرفت.
وزیر راه و شهرسازی اشاره کرد: یکی از موضوعات مورد نظر مردم تامین زیرساخت های فرهنگی، آموزشی و افزایش کیفیت زندگی است که در کوشش برای فراهم کردن آنها هستیم.
وی اضافه کرد: امروز ۷ مدرسه با ظرفیت ۱۱۳ کلاس برای سال تحصیلی ۱۴۰۲ در شهر جدید پرند راه اندازی شد و بدین سان ظرفیت این شهر جدید به ۵۰ مدرسه و ۷۰۰ کلاس افزایش پیدا کرد.
این مقام مسئول اشاره کرد: متروی پرند روزهای پایانی عملیات اجرائی را جهت راه اندازی را طی می کند و امروز به اتفاق قرارگاه خاتم الانبیاء بازدیدی از این مترو انجام خواهیم داد که نظارت های پایانی برای افتتاح را داشته باشیم.
بذرپاش اضافه کرد: مترو پرند در مهرماه سال جاری با حضور ریاست جمهور افتتاح می گردد و بطور قطع تردد ساکنین این شهر آسان تر نسبت به گذشته خواهد شد.
وی اظهار داشت: البته شهر پرند نیازمند توسعه حمل و نقل بیشتری خواهد بود، به همین دلیل نیز افزایش اتوبوس و تاکسی ها نیز در دستور کار است.
بذرپاش درباب تکمیل ظرفیت باقی مانده از مسکن های مهر در شهر پرند نیز اظهار داشت: برخی از واحدهای مسکونی مهر که از دولت های پیشین به یادگار مانده است در شهر جدید پرند به پایان رسیده و همزمان با شروع به کار متروی پرند، ۴ هزار واحد مسکونی مهر با حضوری رییس جمهور تحویل مردم خواهد شد.

1402/07/03
08:09:50
0.0 / پنج
197
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
سیمان سیمان