پرداخت تسهیلات با نرخ سود ۱۴ درصد به واحدهای دانش بنیان و صادرات گرا

پرداخت تسهیلات با نرخ سود ۱۴ درصد به واحدهای دانش بنیان و صادرات گرا

به گزارش سیمان، بر مبنای اطلاعاتی که سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در اختیار ایسنا قرار داده، صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک تسهیلاتی با نرخ سود ۱۴ درصد به به واحدهای دانش بنیان و صادرات گرا پرداخت می کند.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک با همکاری بانک سپه به واحدهای تولیدی دانش بنیان و صادرات محور تسهیلات مالی با نرخ ترجیحی (نرخ سود) ۱۴ درصد برای تأمین سرمایه در گردش و سرمایه ثابت پرداخت می کند.
این تسهیلات در جهت تفاهمنامه منعقد شده میان صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک و بانک سپه در جهت پشتیبانی از بخش تولید و صنایع کوچک با پرداخت تسهیلات تلفیقی بوده است.
در مجموع مبلغ ۹۰ میلیارد تومان برای اعتبار بخشی به صنایع کوچک با اولویت واحدهای تولیدی دانش بنیان و صادرات محور تخصیص یافته است.
همانطور که اشاره شد، تسهیلات اعطایی به واحدهای تولیدی متقاضی دریافت تسهیلات سرمایه در گردش و سرمایه ثابت (جهت خرید ماشین آلات) با نرخ ترجیحی ۱۴ درصد پرداخت می شود.
فرآیند پرداخت این تسهیلات از راه سامانه صدور ضمانتنامه صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک صورت می گیرد که لینک ورود به آن به نشانی www.sif.ir است.
منبع:

1401/08/26
12:18:36
0.0 / 5
172
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیمان سیمان