استاندار خوزستان:

محورهای منتهی به گذرگاه های اربعین خوزستان ترمیم و ایمن سازی شد

محورهای منتهی به گذرگاه های اربعین خوزستان ترمیم و ایمن سازی شد

به گزارش سیمان، استاندار خوزستان اظهار داشت: در محورهای ورودی به استان تا گذرگاه های اربعین اصلاحات مورد نیاز از قبیل آسفالت، نصب علایم راهنمایی رانندگی و ایمن سازی جاده ها انجام شده است.به گزارش سیمان به نقل از مهر، صادق خلیلیان ظهر امروز دوشنبه در نشست شورای راهبری کاهش تصادفات جاده ای ویژه اربعین حسینی که با حضور سردار «حسن مؤمنی» رئیس پلیس راه راهور کشور برگزار شد، بیان نمود: تمهیدات بسیار خوبی برای عبور و مرور زائرین در خوزستان فراهم گشته است.
استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: اقدامات مختلف از آغاز محورهای ورودی به استان تا پایانه های مرزی انجام شده و در مسیرهای مختلف اصلاحات مورد نیاز از قبیل آسفالت، لکه گیری و نصب علایم راهنمایی رانندگی برای ایمن سازی جاده ها انجام شده است.
وی اضافه کرد: پارکینگ های لازم که کاملاً مجهز به پایش تصویری هستند برای خودرو ها و وسایل نقلیه شخصی آماده شده و مواکبی برای استراحت و پذیرایی زائرین در هر دو مرز شلمچه و چذابه تدارک دیده شده است.
خلیلیان اظهار نمود: گیت ها در هر دو پایانه مرزی خوزستان بگونه ای طراحی شده تا روند تردد زائرین روان باشد و ازدحام ایجاد نشود. گذرگاه های خروجی هم هماهنگ و در طرف عراقی هم این گذرگاه ها آماده شده اند.
استاندار خوزستان اظهار داشت: پیشبینی می شود که حدود دو میلیون زائر از خوزستان عبور کنند و حدود ۳۰۰ هزار و۴۰۰ زائرین اتباع خارجی هم از مرز شلمچه عازم این سفر معنوی خواهند شد.
خلیلیان اظهار داشت: از همه عوامل اجرایی بخصوص فرماندهان و نیروهای راهور که در مسیرها درحال تلاش هستند، تشکر و قدردانی می کنم.

1401/06/07
23:38:07
0.0 / 5
281
تگهای خبر: خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
سیمان سیمان