سازمان هواپیمایی كشوری اعلام كرد؛

فروش چارتری بلیت هواپیما به مقصد ۷ شهر ممنوع گردید

فروش چارتری بلیت هواپیما به مقصد ۷ شهر ممنوع گردید

به گزارش سیمان معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از ممنوعیت فروش چارتری بلیت هواپیما به مقصد هفت شهر اطلاع داد.به گزارش سیمان به نقل از صدا و سیما، حسن خوشخو عنوان کرد: با عنایت به تأکیدات وزیر راه و شهرسازی برای نظم دهی به پروازها مقرر شد ۷ شهر از فروش چارتری بلیت هواپیما منع شوند که این شهرها شامل تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز، اهواز و بندر عباس هستند و بهای بلیت در پروازهای چارتری یا سیستمی نباید خارج از سقف تعیین شده باشد.
وی با اشاره به اینکه جلساتی در شورای عالی هواپیمایی در یک ماه گذشته برگزار شد، اضافه کرد: مهم ترین دستورالعمل های این شورا درباره برگزاری مراسم اربعین بود که باید به صورت منظم عملیات پروازها صورت گیرد.
خوشخو اضافه کرد: بر مبنای دستور وزیر راه و شهرسازی، فروش پروازهای چارتری در بازه زمانی اربعین هم ممنوع اعلام گردید و این امر به شرکتهای هواپیمایی اعلام می شود.
وی درباره این که معمولا در روزهای پیک پروازها، شرکتهای هواپیمایی مبادرت به افزایش قیمت بلیت می کنند هم اظهار داشت: درخواست هایی برای افزایش قیمت از جانب شرکتهای هواپیمایی با عنایت به نرخ ارز، تورم و افزایش حقوق و دستمزدها داشتیم که بررسی های کارشناسی صورت گرفته اما هیچ تصمیمی در خصوص افزایش قیمت بلیت هواپیما نداریم و این درخواست ها باید در شورای عالی هواپیمایی مطرح و تصویب شود.


منبع:

1401/04/26
10:35:59
0.0 / 5
146
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
سیمان سیمان