به دنبال دستور وزیر صمت برای تخصیص خودرو به همه منتخبان

ذخیره ها تا آخر مهلت واریز وجه منتخبان اصلی منتظر بمانند

ذخیره ها تا آخر مهلت واریز وجه منتخبان اصلی منتظر بمانند

به گزارش سیمان بعد از آنکه با دستور وزیر صمت و برپایه اعلام سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، همه منتخبان مرحله نخست تخصیص یکپارچه خودرو مشمول دریافت خودرو شدند، مقرر شده است که بعد از اتمام مهلت واریز وجه برای منتخبان اصلی (۲۵ خرداد ماه)، در ارتباط با واگذاری خودرو به منتخبان لیست ذخیره، اطلاع رسانی ها صورت خواهد گرفت.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، همانطور که روز گذشته (پنجشنبه) اطلاع رسانی شد، به دنبال مشکل پیش آمده به سبب عدم تفکیک برندگان اصلی از منتخبان ذخیره (رزروی ها) که بر مبنای آن تعداد زیادی از مشتریان که با تلاش بسیار و با فروش خیلی از دارایی های خود مبلغ خودرو را فراهم نموده بودند و بگونه ای (ابتداً برنده اصلی و سپس در فهرست ذخیره ها) بلاتکلیف شده بودند، مهلت واریز وجه تا ۲۵ خرداد ماه تمدید شد.
علاوه بر اعلام سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اطلاعیه ای در خصوص این که به منتخبان ذخیره این دوره هم در چارچوب طرح های مشخص خودرو تخصیص داده خواهد شد، معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت هم اظهار کرده است: باتوجه به افزایش تولید خودرو های کامل در خودروسازان داخلی و افزایش عرضه خودرو امسال به میزان بیشتر از ۲۰۰ درصد نسبت به سال گذشته، با دستور وزیر صنعـت، معدن و تجارت، مقرر شده است که به همه منتخبان که نامشان در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام شده است (شامل منتخبان اصلی و ذخیره)، خودرو تخصیص داده شود.
طبق اعلام این معاون وزیر صمت، بعد از اتمام مهلت ثبت نام منتخبان اصلی (۲۵ خرداد ماه) اطلاع رسانی ها برای واگذاری خودرو به منتخبان لیست ذخیره (رزروی ها) تکمیل خواهد شد. همینطور در مورد طرح های فروشی که در همین دوره از قرعه کشی خارج شده اند، بزودی اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.
براین اساس این تعداد افراد بسیار که در ابتدای اعلام نتایج نخستین دوره فروش و تخصیص یکپارچه خودرو، بعنوان برنده اصلی (اول) انتخاب شده بودند اما سپس به فهرست ذخیره منتقل شده بودند و امکان واریز نداشتند، باید تا آخر مهلت تعیین شده برای واریز وجه منتخبان اصلی منتظر بمانند تا مشخص شود ابتداً چه تعداد ثبت نام خواهند کرد و چه سازوکاری باید برای تخصیص خودرو به رزروی ها در نظر گرفته شود.1401/03/20
14:28:01
0.0 / 5
134
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سیمان سیمان