ماجرای تأخیر ۱۷ ساعته پرواز مشهد-اصفهان هما چه بود؟

ماجرای تأخیر ۱۷ ساعته پرواز مشهد-اصفهان هما چه بود؟

سیمان: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) درباب تأخیر 17 ساعته پرواز شماره 391 مشهد به اصفهان در تاریخ 12 خرداد 1401 اطلاعیه ای صادر کرد.به گزارش سیمان به نقل از مهر، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) ضمن عذرخواهی از مسافران پرواز شماره ۳۹۱ در راه مشهد به اصفهان اعلام می دارد پرواز فوق در ساعت ۲۲: ۳۰ پنجشنبه شب به سبب اشکال فنی در فرودگاه مشهد باتوجه به رعایت نکات ایمنی برای مسافران محترم پرواز مذکور ابطال و مقرر گردید پرواز جایگزین در روز جمعه در راه مشهد به اصفهان انجام گردد.
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) ضمن پوزش از تأخیر پیش آمده، تاکید می نماید باوجود وجودتحریم های ظالمانه همیشه ایمنی پرواز در اولویت و سرلوحه این شرکت می باشد.
مدیریت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران خودرا بعنوان خدمتگذار ملت شریف ایران دانسته و همیشه تمام تلاش خودرا به کار گرفته تا شاهد تکرار اینطور موضوعات نبوده ولی باید بدانیم این چنین موارد در زمینه هوانوردی اجتناب ناپذیر می باشد.
شایان ذکر است ضمن اسکان مسافران در هتل از آنان پذیرایی به عمل آمده است.
حادثه هوایی برای پروازی که ۱۷ ساعت تأخیر داشت
گفتنی است پرواز شماره ۳۹۱ هما که قرار بود ساعت ۸: ۲۰ بامداد پنجشنبه مشهد را به مقصد اصفهان ترک کند با بیش از ۱۷ ساعت تأخیر در ساعت ۱: ۴۰ بامدادان پارکینگ خودرا ترک کرد.
در حین تاکسی کردن به سمت باند ترمزهای هواپیما فعال شدند و هواپیما در تاکسی وی متوقف گردید.
در این حادثه برخی از مسافران و مهمانداران از ناحیه سر و گردن لطمه دیدند ضمن این که مسافران هواپیما در همان محل تاکسی وی از هواپیما خارج شدند و با اتوبوس به سالن فرودگاه بازگشتند.


منبع:

1401/03/15
22:06:45
0.0 / 5
172
تگهای خبر: ایران , تحریم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
سیمان سیمان