سازمان هواپیمایی:

تعطیلی ۵ ساعته فرودگاه های استان تهران در روز ۱۴ خرداد

تعطیلی ۵ ساعته فرودگاه های استان تهران در روز ۱۴ خرداد

به گزارش سیمان سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از تعطیلی ۵ ساعته فرودگاه های استان تهران در روز شنبه ۱۴ خرداد مصادف با ارتحال حضرت امام خمینی (ره) اطلاع داد.به گزارش سیمان به نقل از مهر، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از تعطیلی ۵ ساعته فرودگاه های استان تهران در روز شنبه ۱۴ خرداد مصادف با ارتحال حضرت امام خمینی (ره) اطلاع داد و اظهار داشت: تمامی وسایل پرنده سبک، فوق سبک، ریز پرنده، پهپاد، بالن و ورزش های هوایی به مدت سه روز در سطح شهر تهران ممنوع خواهد بود.
میراکبر رضوی عنوان کرد: هم زمان با برگزاری مراسم سالگرد ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، پروازهای فرودگاه های استان تهران به مدت ۵ ساعت در روز شنبه ۱۴ خرداد تعطیل می شود و این فرودگاه ها به وقت ایران از ساعت ۸ تا ۱۳ تعطیل خواهد شد.
وی اضافه کرد: تعطیلی فرودگاه های مذکور به تمامی شرکتهای هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام و اطلاعیه های هوانوردی صادر گردیده است و این شرکت ها موظف می باشند برنامه پروازی خویش را بگونه ای تنظیم کنند که برای ساعات مذکور بلیتی صادر نشود.
رضوی تصریح کرد: تمامی پروازهای قبل و پس از ساعات اعلام شده، مطابق برنامه صورت خواهد گرفت و مسافران می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساعت پروازی خود به اطلاعات پرواز فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) برای پروازهای خارجی با شماره تلفن ۰۹۶۳۳۰ و در پروازهای داخلی با فرودگاه مهرآباد با شماره تلفن ۱۹۹ تماس حاصل کنند.
شرکت فرودگاه ها: فرودگاه های امام (ره) و مهرآباد ۱۴ خرداد ۴ ساعت تعطیل اند
در حالی سازمان هواپیمایی کشوری از تعطیلی ۵ ساعته فرودگاه ها خبر می دهد که پیش از این شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از تعطیلی ۴ ساعته فرودگاه های تهران به مناسبت این روز اطلاع داده و اعلام نموده بود ۱۴ خرداد فعالیت فرودگاه های کشور از ساعت ۸ تا ۱۲ شنبه هفته آینده متوقف است.

1401/03/11
23:05:43
0.0 / 5
190
تگهای خبر: ایران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
سیمان سیمان