معاون وزیر راه و شهرسازی:

اراضی ۴ میلیون واحد نهضت ملی مسکن تا آخر شهریور تأمین می شود

اراضی ۴ میلیون واحد نهضت ملی مسکن تا آخر شهریور تأمین می شود

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: اراضی ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن تأمین شده و تا آخر شهریور اراضی همه ۴ میلیون واحد مشخص می شود.به گزارش سیمان به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده در نشست بررسی آخرین وضعیت نهضت ملی مسکن، اظهار داشت: تمامی استان ها باید حداکثر تا آخر خردادماه پالایش نهایی ثبت نام متقاضیان را برای شرط چهارم که سابقه سکونت است انجام بدهند.
وی اظهار داشت: با عنایت به این که نهضت ملی مسکن پروژه ای متقاضی محور است پالایش نهایی و اتصال متقاضیان به پروژه ها در اسرع وقت لازم است.
معاون مسکن و ساختمان در مورد آخرین وضعیت تأمین زمین اعلام نمود: یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد اراضی داخل محدوده شهری با کاربری مسکونی تأمین شده است و نزدیک به یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد هم در شرایط تغییر کاربری و الحاق به محدوده قرار دارند.
محمودزاده خاطرنشان کرد: الان اراضی اجرای طرح نهضت ملی مسکن برای سال اول و دوم تأمین شده است و با دستور رئیس جمهوری و تاکید وزیر راه و شهرسازی در برنامه است تا آخر مرداد و شهریور سالجاری اراضی واحدهای باقیمانده طرح نهضت ملی مسکن شناسایی، معرفی و تأمین شود.

1401/03/09
21:26:53
0.0 / 5
172
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
سیمان سیمان