حجاج ایرانی سال جاری به دو فرودگاه جده و مدینه منتقل می شوند

حجاج ایرانی سال جاری به دو فرودگاه جده و مدینه منتقل می شوند

مسئول ستاد حج ایران ایر اظهار داشت: سال جاری حجاج ایرانی به دو فرودگاه جده و مدینه در عربستان منتقل می شوند.به گزارش سیمان به نقل از هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما)، اولین نشست هماهنگی عوامل حج در هما امروز سه شنبه ۳ خرداد با حضور عوامل و دست اندرکاران حج برگزار گردید.
در این جلسه کاپیتان حسن قاسمی مسئول حج هما اظهار داشت: در حج سال جاری بیشتر از ۳۹ هزار زائر از ایستگاه های پروازی هما به دو فرودگاه جده و مدینه اعزام می شوند.
وی در ادامه اضافه کرد: در این عملیات زائرین از ایستگاه های فرودگاه حضرت امام (ره)،، تبریز، کرمان، اصفهان، اهواز، بندرعباس، مشهد، شیراز، اردبیل، بوشهر، همدان، بیرجند، یزد، ساری، گرگان، ارومیه، زاهدان و زنجان به فرودگاه های مدینه و جده اعزام خواهند شد.
کاپیتان قاسمی عنوان کرد: نخستین پرواز زائرین در روز ۲۲ خرداد ماه سالجاری از مبدأ فرودگاه حضرت امام (ره) به مقصد فرودگاه جده انجام می شود.
در ادامه این جلسه حسین جهانی مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برنامه های این اداره کل برای مراسم حج تمتع را شرح داد.
گفتنی است در این نشست نمایندگانی از معاونت های عملیات، مهندسی و تعمیرات، خدمات فرودگاهی، بازرگانی و ادارات کل حراست، کترینگ و فناوری اطلاعات حضور داشتند.


منبع:

1401/03/03
22:42:46
0.0 / 5
190
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
سیمان سیمان