عسگری:

دولت نسبت به تقویت تولید داخلی گندم خصوصا کشت پاییزه اقدام نماید

دولت نسبت به تقویت تولید داخلی گندم خصوصا کشت پاییزه اقدام نماید

سیمان: نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست تا مراقب باشد که در بازی قحطی هراسی با رمز فریبنده جنگ اوکراین نیفتد.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، مهدی عسگری در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکی شفاهی بیان کرد: مجمع سازمان بهداشت جهانی که اکنون در ژنو درحال برگزاری است، ثمره دو سال کروناهراسی را در قالب پیش نویس معاهده ای استعماری مورد بررسی قرار داده است، بدین سبب دولت باید هوشیار باشد که برمبنای اصل ۱۵۳ قانون اساسی زیر بار تحمیل اینطور اسناد استعماری نرود.
وی ادامه داد: قطعه تکمیلی این پازل نیز که توسط نظام چپاول جهانی درحال تدوین است، بحث قحطی هراسی است که بصورت مصنوعی با رمز فریبنده جنگ اوکراین در افکار عمومی القاء می شود، دولت نیز باید هوشیار باشد در دامن زدن به این بازی ساختگی به دام نیفتد.
عضو کمیسیون تلفیق مجلس اشاره کرد: دولت باید از فرصت افزایش ذخایر کالاهای حیاتی کشور خصوصاً فرصت خرید مناسب از روسیه و به ویژه در حوزه آرد و گندم و نسبت به تقویت تولید داخلی گندم خصوصاً کشت پاییزه اقدام نماید. همین طور فرصت افزایش نرخ خرید تضمینی گندم که توسط کمیسیون تلفیق تصویب شده را نیز باید در دستور کار خود قرار دهد تا از این مرحله سخت عبور نماییم و کشور در ماه های آتی با مشکل مواجه نشود.
منبع:

1401/03/03
15:13:42
0.0 / 5
2725
تگهای خبر: تولید , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
سیمان سیمان