سرپرست شهر جدید پردیس انتخاب شد

سرپرست شهر جدید پردیس انتخاب شد

سیمان: مراسم تودیع و معارفه سرپرستان سابق و جدید شرکت عمران شهر جدید پردیس بامداد امروز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت اجرا شد.به گزارش سیمان به نقل از شرکت عمران شهر جدید پردیس، بامداد امروز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت مراسم تودیع و معارفه سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس با حضور برخی مقامات برگزار گردید.
غراوی عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید با تشکر از زحمات پیرفرشی سرپرست سابق شرکت عمران شهر جدید پردیس در حضور ۴ ماهه اش در این مقام، شهر جدید پردیس را ممتازترین شهر جدید کشور معرفی نمود که توانمندی ها و پتانسیل های فراوانی در آن موجود است.
غراوی حضور رئیس جمهور در ابتدای سال در پردیس را مغتنم شمرد و ابراز امیدواری کرد با مساعدت ها و اختصاص منابع دولتی به پردیس بتوان باقیمانده پروژه مسکن مهر را تکمیل و تحویل مالکان و با پیگیری ها بتوان طرح نهضت ملی مسکن را در پردیس اجرا کرد.
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید، شروع پروژه متروی تهران-پردیس را دیگر مبحث مهم برشمرد که باید در مدیریت جدید مورد پیگیری ویژه قرار گیرد تا عملیات اجرایی آغاز شود.
پیرفرشی سرپرست سابق شرکت عمران شهر جدید پردیس هم از پیچیدگی های فراوان ابر پروژه پردیس صحبت و اعلام نمود وظیفه شرکت عمران صرفا ساخت مسکن مهر نبوده بلکه یک شهر ساخته شده است.
به گفته پیرفرشی هیچ مشکل شناسایی نشده در پردیس وجود ندارد و برای همه مشکلات برنامه ریزی شده و فعالیتهای اجرایی در حال انجام می باشد.
با اعلام پیرفرشی تعداد واحدهای تحویلی در پردیس بعد از سال ۹۷، از ۲۵ هزار واحد به ۷۰ هزار واحد رسیده و همینطور عرصه بالغ بر ۴۷ هزار واحد مسکن مهر فروخته شده که سبب درآمد ۱۸۰۰ میلیارد تومانی برای تکمیل پروژه ها شد. همینطور حالا بیشتر از ۱۱۰ پروژه روبنایی درحال ساخت است که بزودی و بعد از تکمیل برای خدمات دهی به مردم به بهره برداری خواهد رسید.
در ادامه جابر انصاری سرپرست جدید شرکت عمران به صحبت پرداخت و از حضور ۲۰ ساله در مجموعه شهرداری تهران و اطلاع داد.
جابر انصاری اشاره ای به جلسات مختلف در ایام اخیر با مسؤلان استانی و شهرستانی بخصوص استاندار تهران و فرماندار پردیس داشت و اعلام نمود حل موضوعات در پردیس و رسیدگی به مردم مظلوم در پردیس دغدغه مهم مسؤلان است که با حمایت هایی که صورت خواهد گرفت، میتوان مشکلات را مرتفع کرد.


منبع:

1401/02/19
10:18:46
0.0 / پنج
473
تگهای خبر: خدمات , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
سیمان سیمان