مدیركل راه و شهرسازی اردبیل:

50 کیلومتر بزرگراه در اردبیل با حضور وزیر راه افتتاح می شود

50 کیلومتر بزرگراه در اردبیل با حضور وزیر راه افتتاح می شود

به گزارش سیمان مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اظهار داشت: تا اختتام اردیبهشت ماه و با حضور وزیر راه و شهرسازی 50 کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل به بهره برداری می رسد.به گزارش سیمان به نقل از مهر، محبوب حیدری شامگاه پنجشنبه در گردهمایی جامعه ایثارگران دستگاههای زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در پارک بانوان اردبیل اظهار نمود: این مسیرهای بزرگراهی در شهرستان ها و مناطق مختلف استان بخصوص محور اردبیل – مشگین شهر، رضی – امیرکندی و اردبیل – سرچم آماده بهره برداری شده است.
وی به توسعه ۳۰۰ کیلومتر بزرگراه در استان بعنوان یک حرکت انقلابی و جهادی اشاره و تصریح کرد: ارزش این طرح های توسعه بزرگراهی بیشتر از ۸۰۰ میلیارد تومان است که در سالهای آینده آماده بهره برداری خواهد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از تامین زمین برای جامعه ایثارگران و خانواده های شهدا با هدف ساخت مسکن اطلاع داد و اظهار داشت: ما سعی کردیم تا با اولویت زمین مورد نیاز را در شهرهای مختلف برای طرح نهضت ملی مسکن تامین نماییم.
حیدری برنامه وزارت راه و شهرسازی را ساخت چهار میلیون مسکن در مدت چهار سال اعلام نمود و اضافه کرد: در استان اردبیل نیز این برنامه با تولیت راه و شهرسازی و بنیاد مسکن شروع شده و به غیر از اردبیل در سایر شهرستان ها تامین زمین و ساخت واحدهای مسکونی شروع شده است.
وی بیان نمود: در دو سه ماه آینده در مرکز استان نیز تامین زمین برای ساخت واحدهای مسکونی انجام می شود تا بدون محدودیت بتوانیم برای متقاضیان حائز شرایط تولید و تحویل مسکن را انجام دهیم.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: این اداره کل تلاش می کند بدون محدودیت زمین مورد نیاز را برای مصلی ها، بیمارستان ها، مدارس و مساجد آماده کرده و برای ساخت این مجموعه ها در اختیار دستگاههای مرتبط قرار دهد.
حیدری خاطرنشان کرد: ما امروز تمام آرامش، رفاه و آسایش و امنیت خودرا مرهون خانواده های شهدا و ایثارگران هستیم و اهتمام می نماییم در سنگر خدمت رسانی به مردم صادقانه عمل کرده و ورود نماییم.
در این گردهمایی از خانواده های شهدا و ایثارگران با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل و قدردانی گردید.
به گزارش سیمان به نقل از مهر، در این مراسم همینطور مداحی و تواشیح اجرا و یاد و خاطره شهدا و سلحشوران هشت سال دفاع مقدس با نثار فاتحه و صلوات گرامی داشته شد.


منبع:

1401/02/10
12:30:33
0.0 / 5
210
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سیمان سیمان