وزیر راه:

نرخ بلیت وسایل نقلیه عمومی برای نوروز گران نمیشود

نرخ بلیت وسایل نقلیه عمومی برای نوروز گران نمیشود

به گزارش سیمان وزیر راه و شهرسازی از ممنوعیت افزایش قیمت بلیت گونه های مختلف حمل و نقل برای سفرهای نوروزی آگاهی داد و اظهار داشت: برنامه هایی داریم که سال آینده شاهد تحول بزرگی در حمل و نقل خواهیم بود.به گزارش سیمان به نقل از مهر، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه مراسم افتتاح ۴۷۰ واگن ریلی در جمع خبرنگاران گفت: امروز ۴۷۰ ناوگان ریلی شامل لوکوموتیو و واگن اضافه شده و ورود این ناوگان در ۵ تا ۶ ماه گذشته نشان دهنده تحولی در زمینه ساخت است امروز در زمینه ساخت و ناوگان ریلی به خودکفایی رسیده ایم و نیازی به وارد کردن واگن از خارج نداریم.
وی در پاسخ به این پرسش که برنامه وزارت راه و شهرسازی در زمینه حمل و نقل برای سال آینده چیست؟ اظهار داشت: طبق تصمیماتی که در سال آینده گرفته شده شاهد تحول در زمینه های حمل و نقلی چه در بخش هوایی و جاده ای و چه ریلی خواهیم بود.
وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به این که آیا رکود حمل و نقل شکسته شده است؟ اشاره کرد: در بخش حمل بار و ترانزیت باتوجه به تفاهمنامه هایی که منعقد کرده ایم رکورد ۵۰ تا ۶۰ ساله کشور شکسته شده است.
قیمت بلیت های ناوگان حمل و نقل در سال آینده تغییری می کند
وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: قیمت بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس در بازدیدهای که داشته ایم به هیچ عنوان از سال قبل افزایش نیافته است؛ در بخش بلیت های هواپیما سقف قیمتی تعیین شده و ایرلاین ها حق ندارند بالاتر از سقف قیمتی تعیین شده عبور کند و تا ماه رمضان قیمت ها تغییری نمی نماید.


منبع:

1400/12/25
18:59:01
0.0 / 5
185
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
سیمان سیمان