پرواز فوق العاده هما برای انتقال ایرانی ها مقیم اوکراین از رومانی

پرواز فوق العاده هما برای انتقال ایرانی ها مقیم اوکراین از رومانی

به گزارش سیمان با عنایت به این که خیلی از دانشجویان ایرانی و سایر ایرانی ها مقیم اوکراین، خویش را به کشور رومانی رسانده اند، پرواز فوق العاده هما برای انتقال ایرانی ها از رومانی، روز شنبه صورت خواهد گرفت.به گزارش سیمان به نقل از مهر، حسین جهانی مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اعلام نمود: با عنایت به این که خیلی از دانشجویان ایرانی و سایر ایرانی ها مقیم اوکراین، خویش را به کشور رومانی رسانده اند، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بعنوان ناوگان حامل پرچم و در جهت مسئولیت اجتماعی خود، آمادگی خویش را برای انجام پرواز فوق العاده جهت انتقال این افراد اعلام نمود.
جهانی اضافه کرد: بعد از هماهنگی های لازم سازمان هواپیمایی کشوری با سازمان هواپیمایی کشوری رومانی و دریافت مجوزهای لازم، برای انجام پرواز فوق العاده برنامه ریزی لازم صورت گرفت.
وی به چگونگی انجام این پرواز اشاره نمود و اظهار داشت: این پرواز در روز شنبه ۱۴ اسفندماه سالجاری با شماره پرواز ۵۳۹۲ در ساعت ۲۳ و ۱۰ دقیقه از فرودگاه امام خمینی (ره) انجام می شود و در ساعت ۰۱ و ۲۰ دقیقه (به وقت محلی) در فرودگاه بخارست به زمین خواهد نشست. این پرواز پس از سوار کردن مسافران حاضر در فرودگاه بخارست با شماره پرواز ۵۳۹۳ این فرودگاه را در ساعت ۰۱ و ۲۰ دقیقه (به وقت محلی) ترک و در ساعت ۰۷ و ۵۰ دقیقه (به وقت محلی) در فرودگاه امام (ره) به زمین خواهد نشست.
مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما اظهار داشت: نخستین گروه دانشجویان در روز دهم اسفندماه سالجاری با پرواز هما از فرودگاه ورشو به ایران انتقال یافتند و ما آمادگی پروازهای بعدی را هم داریم.


منبع:

1400/12/13
23:31:58
0.0 / 5
170
تگهای خبر: ایران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سیمان سیمان