خودرو در بازار کمی ارزان گردید

خودرو در بازار کمی ارزان گردید

بررسی قیمت انواع خودرو های پرتیراژ در بازار امروز (یکشنبه) نشان داده است که تعیین کنندگان قیمت خودرو ها در بازار کمی عقب نشینی کرده و قیمت ها را نسبت به هفته گذشته کاهش داده اند.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، بررسی بازار امروز (یکشنبه/ ۳ بهمن ماه) و مقایسه آن با قیمت ها در ابتدای هفته گذشته، نشان داده است که دلالان (دارندگان خودرو) که تعیین کننده اصلی قیمت خودرو ها در بازار آزاد هستند، کمی عقب نشینی کرده و قیمت محصولات را نسبت به هفته گذشته هر چند محدود کاهش داده اند.
البته قیمت برخی محصولات تغییری نداشته و تعداد محدودی هم گران تر شدند؛ در محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، سمند LX از ثبات قیمت برخوردار می باشد اما پژو ۲۰۷ دنده ای و هایما نسبت به هفته گذشته، گران تر قیمت گذاری شده اند.
در حالیکه اکثریت محصولات ایران خودرو حدود دو میلیون کاهش قیمت داشته اند اما پژو پارس هشت میلیون، پژو ۲۰۷ اتوماتیک شش میلیون و راناپلاس پنج میلیون تومان ارزان شده اند. بیشترین کاهش قیمت را دناپلاس دنده ای توربو داشته معادل ۱۵ میلیون تومان داشته است.
در محصولات گروه سایپا هم بالاخره پرایدهای متوقف تولید دست از صعود برداشته و دو میلیون تومانی ارزان تر شدند. در سایر محصولات سایپا، ساینا تغییر قیمت نداشته است و الباقی یک تا دو میلیون تومان کمتر قیمت گذاری شده اند.
قیمت انواع پرتیراژهای خودروسازان در بازار امروز (یکشنبه) به شرح زیر است که با قیمت ها در ابتدای هفته گذشته (شنبه/۲۵ دی ماه) مقایسه شده است:
منبع:

1400/11/04
10:46:27
0.0 / 5
312
تگهای خبر: ارز , ایران , بازار , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
سیمان سیمان