مدیرعامل سایپا تغییر نمود

مدیرعامل سایپا تغییر نمود

به گزارش سیمان مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا بعد از قریب به چهار سال مدیریت این گروه خودروسازی، عصر امروز (چهارشنبه) با اعضای هیات مدیره، مدیران ارشد و اعضای مجموعه سایپا خداحافظی کرد و براین اساس مدیرعامل این گروه خودروسازی تغییر نمود.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، سید جوادسلیمانی که از ۳۰ دی ۱۳۹۷ با تصمیم اعضای هیات مدیره این گروه خودروسازی برای مدیریت (پس از محمدرضا سروش) انتخاب شده بود، عصر امروز (چهارشنبه/ ۲۲ دی ماه) بعد از قریب به چهار سال فعالیت در دومین شرکت بزرگ خودروسازی، با اعضای هیات مدیره، مدیران ارشد و کارکنان سایپا خداحافظی کرد و از سمت مدیرعاملی گروه خودروسازی سایپا کناره گرفت.
او که در کارنامه خود سمت هایی همچون قائم مقام ارشد مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، مدیرعاملی پتروشیمی تبریز و امیرکبیر، ریاست هیات مدیره شرکت ایران خودرو در بلاروس و سنگال، قائم مقام مدیرعامل شرکت مگاموتور و ریاست هیات مدیره سایپا یدک و در نهایت مدیر عاملی گروه خودروسازی سایپا را ثبت کرده است، حال جای خویش را به "محمدعلی تیموری" داده است.
طبق اطلاعات واصله، محمدعلی تیموری که پیش از این عضو هیات مدیره شرکت خدمات فنی رنا (زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا) بوده است، زین پس جایگزین سلیمانی در گروه خودروسازی سایپا خواهد بود.
آنطور که شنیده می شود، بعد از بحث های چند ماهه اخیر پیرامون تغییر مدیران عامل دو خودروساز بزرگ کشور، در نهایت سید رضا فاطمی امین- وزیر صنعت، معدن و تجارت- تصمیم به تغییر مدیرعامل سایپا گرفته است.
امشب، بعد از ورود محمدعلی تیموری و تیم همراه وی و همینطور با همراهی معصوم نجفیان و بهمن حسین زاده از اعضای قدیمی هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید شروع شده و درحال برگزاری است.
متن خداحافظی سید جواد سلیمانی هم به شرح زیر است:
منبع:

1400/10/22
22:56:34
0.0 / پنج
408
تگهای خبر: ایران , تجارت , خدمات , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
سیمان سیمان