امکان ثبت نام مردان مجرد بالای ۲۵ سال در نهضت ملی مسکن حتمی شد

امکان ثبت نام مردان مجرد بالای ۲۵ سال در نهضت ملی مسکن حتمی شد

به گزارش سیمان معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: مردان مجرد بالای ۲۵ سال هم می توانند در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کنند که زمان آن بزودی اعلام خواهد شد.به گزارش سیمان به نقل از صدا و سیما؛ محمود محمودزاده درباره برنامه دولت برای مشارکت جوانان مجرد در طرح نهضت ملی مسکن، اضافه کرد: مصوبه شورایعالی مسکن برای ورود مجردها به طرح نهضت ملی مسکن ماه ها در وزارت راه و شهرسازی مورد ارزیابی و سرانجام مورد موافقت قرار گرفت.
وی افزود: به علت حساسیت حقوقی که روی مبحث چگونگی مشارکت مجردها وجود داشت، این طرح مورد کار کارشناسی حقوقی قرار گرفت و با بررسی همه ابعاد حقوقی، حالا در مرحله تأیید نهایی وزیر راه و شهرسازی و اجرا قرار دارد.
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی افزود: بر طبق این مصوبه همه آقایان مجرد که ۲۵ سال را تمام کرده اند می توانند برای خانه دار شدن در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کنند، اما در زمان تحویل واحد مسکونی خود باید متأهل باشند.
به گفته محمودزاده، ثبت نام مجردها هم در هر استانی که تأمین زمین انجام گرفته باشد، آغاز خواهد شد.
وی اضافه کرد: حالا ثبت نام نهضت ملی مسکن در جریان است و تا ۱۵ دیماه ادامه دارد، این زمان تمدید نخواهد شد و سپس با بیان زمان جدید ثبت نام مجردها در طرح نهضت ملی مسکن آغاز خواهد شد.
گفتنی است ثبت نام از راه سامانه «ثمن» به آدرس saman.mrud.ir انجام می شود؛ متقاضیان از ۲۷ مهرماه ثبت نام در سامانه ثمن را شروع کرده و تا ۱۵ آذر فرصت دارند برای ثبت نام در این سامانه اقدام نمایند.
پیش از این رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در ۱۸ آبان ماه سال جاری اعلام نموده بود که مجردهای بالای ۱۸ سال می توانند از امروز (۱۸ آبان) در سامانه ثمن ثبت نام کنند که این حداقل سنی مجردها از ۱۸ به ۲۵ افزایش پیدا کرده است.


منبع:

1400/10/08
12:40:33
0.0 / 5
503
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
سیمان سیمان