رویداد بهم رسانی نوآوری ها و چالش های فناوری صنعت لوازم خانگی

رویداد بهم رسانی نوآوری ها و چالش های فناوری صنعت لوازم خانگی

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی میزبان برگزاری نخستین رویداد ملی نمایشگاهی بهم رسانی نوآوری ها و چالش های فناوری صنعت لوازم خانگی و صنایع وابسته خواهد بود.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی امروز (سه شنبه) با حضور معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت و معاون زنان ریاست جمهوری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران شروع به کار کرد.

در این راستا به همت شبکه فن بازار ملی ایران دو رویداد در این نمایشگاه برگزار می گردد. رویداد ریورسپیچ (ارائه نیازهای فناوری صنعت لوازم خانگی) با هدف عرضه چالش های در رابطه با داخلی سازی قطعات و محصولات صنعت لوازم خانگی، روز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه در سالن ۴۳ نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

همینطور فستیوال نوآوری های صنعت لوازم خانگی و صنایع وابسته در محورهای هوشمندسازی (اینترنت اشیاء)، طراحی صنعتی، خدمات، کاهش مصرف انرژی، نرم افزارهای مدیریت زنجیره تأمین، مواد اولیه، قطعات و تجهیرات گلوگاهی و اینترنت چرخشی روز پنجشنبه ۲۷ آبان ماه در سالن ۴۳ نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

این نمایشگاه با هدف استفاده بهینه از ظرفیت سازی ها، تقویت روحیه تولیدکنندگان، کمک به ارتقای درآمدهای ارزی، آشنایی با تجارت بین الملل توسعه صادرات غیرنفتی کشور، رشد و توسعه بازار کالاهای داخلی و همینطور ترغیب بازار داخلی برای رقابت و شناخت از قابلیت های بازار دنیا، از ۲۵ آبان ماه به مدت ۴ روز برگزار می گردد.

برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی و حضور همزمان تأمین کنندگان و تولیدکنندگان فرصتی برای عرضه خواسته های صنعت، همچون در تأمین استانداردها و کاهش قیمت تمام شده، در شرایطی رقابتی و چالشی فراهم می آورد. همینطور شرکتهای قطعه ساز می توانند برای تأمین نیاز شرکتهای تولیدکننده مذاکره توافق کنند تا از این طریق علاوه بر کمک به عمق ساخت داخل به افزایش تولید
هم کمک کنند.

به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، ثبت نام این رویداد از راه وبسایت رسمی نمایشگاه به آدرس hamex.ahamiran.com برای علاقه مندان امکان پذیر است. همینطور متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های ۸۸۵۱۲۱۲۷-۸۸۷۴۴۴۶۳ تماس بگیرند.
منبع:

1400/08/26
11:38:02
0.0 / 5
341
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
سیمان سیمان