معاون استاندار تهران خبر داد

تفویض اختیارات جدید دولت به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران

تفویض اختیارات جدید دولت به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران

سیمان: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با تاکید بر لزوم اجرای مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران، از تفویض اختیارات جدیدی از جانب دولت به این ستاد آگاهی داد.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، حشمت اله عسگری در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران اظهار نمود: طبق روال هر یکشنبه جلسه ستاد تسهیل استان برگزار می گردد که در این نشست ۱۳ طرح مورد بررسی قرار گرفت که ۵ مورد در زمینه تامین اجتماعی و مابقی در حوزه مالیاتی، بانک و محیط زیست بودند.

وی افزود: ظرفیت هایی از قبل در اختیار ستاد تسهیل بمنظور کمک به واحدهای تولیدی قرار گرفته بود. ضمن این که این موارد برقرار است و تفویض اختیارات جدیدی از جانب دولت به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران انجام می شود که کمک موثری برای واحدهای تولیدی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران عنوان کرد: عدم اجرای مصوبات ستاد تسهیل از زمانی که هیئت خبرگان بانکی شکل گرفته، به حداقل رسیده و عموما مصوبات ستاد اجرائی می شود؛ حدود ۲۵ درصد مصوبات سال قبل اجرا نشده بود که حالا اگر مصوبه ای اجرا نشود در جلسه بعد اصلاحیه در دستور قرار می گیرد تا مصوبات اجرائی شود.

عسگری سپس در مورد سرعت انجام مصوبات اظهار داشت: در زمینه بانکی قدری سرعت عمل پایین تر است چونکه پرداخت تسهیلات مستلزم فرآیند طولانی است، اما در موضوعات مالیاتی، تامین اجتماعی و محیط زیست مصوبات مربوط به واحدهای تولیدی به سرعت اجرا می شود.1400/08/10
09:05:00
0.0 / 5
366
تگهای خبر: تسهیلات , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سیمان سیمان