هشدار مدیرکل تعزیرات استان تهران به گرانفروشان لوازم خانگی

هشدار مدیرکل تعزیرات استان تهران به گرانفروشان لوازم خانگی

مدیر کل تعزیرات استان تهران اظهار داشت: اگر سازمان پشتیبانی از مصرف کننده افزایش قیمت لوازم خانگی را تایید نکند، رشد بهای لوازم خانگی، گرانفروشی بوده و باید با آن برخورد تعزیراتی شود.


به گزارش سیمان به نقل از ایسنا، محمدعلی اسفنانی مدیر کل تعزیرات استان تهران در گفت وگویی، درباره گرانی لوازم خانگی، اظهار داشت: بر طبق اظهارات رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تعدادی از تولیدات داخلی حدود ۵ تا ۱۰ درصد افزایش قیمت داشتند، البته قیمت محصولات تولیدی برندهای مهم و کارخانه های بزرگ افزایشی نداشته است.
وی با اعلان اینکه افزایش قیمت باید توجیه منطقی داشته باشد و سازمان پشتیبانی از مصرف کننده آنرا تایید کند، اضافه کرد: اگر سازمان پشتیبانی از مصرف کننده افزایش قیمت را تایید نکند، رشد بهای لوازم خانگی، گرانفروشی بوده و باید با آن برخورد تعزیراتی شود.
اسفنانی اشاره کرد: از آنجائیکه لوازم خانگی مشمول قیمت گذاری دستوری نمی گردد و بازار و عرضه و تقاضا قیمت آنرا مشخص می کند، متاسفانه تعدادی از این فرصت، سوءاستفاده کرده و قیمت کالاهای تولیدی را می افزایند.
مدیر کل تعزیرات استان تهران که با خبرگزاری خانه ملت گفتگو می کرد، در پاسخ به این پرسش که آیا در ایام اخیر گزارشی در خصوص گرانفروشی لوازم خانگی به سازمان تعزیرات رسیده است، توضیح داد: بله؛ بصورت معمول هر روزه گزارش هایی از گرانفروشی همه کالاها به دست ما می رسد.1400/08/03
09:49:39
0.0 / 5
367
تگهای خبر: بازار , تولید , عرضه , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
سیمان سیمان