معاون وزیر راه خبر داد؛

پروتکل های کرونایی هوایی تجدیدنظر شده

پروتکل های کرونایی هوایی تجدیدنظر شده

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: با عنایت به این که برای پروتکلهای کرونایی در بخش هواپیمایی تجدیدنظر شده است به دنبال این هستیم که در پروتکلهای بخش جاده ای تجدید نظر شود.به گزارش سیمان به نقل از وزارت راه و شهرسازی، داریوش امانی در نشست با انجمن های صنفی بخش کالا و مسافر کرمانشاه اظهار داشت: پارسال نزدیک به ۵۰۲ میلیون تن کالا جابجا و این مقدار در ۶ ماه ابتدای سال جاری ۷/۵ درصد افزایش پیدا کرده است که این مورد نشان دهنده پویایی بخش حمل و نقل نسبت به مشاغل دیگر است.
معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به کاهش بیماری کرونا بیان نمود: سال قبل برای بخش مسافر شرایط سختی وجود داشت اما حالا این بخش رونق گرفته است و با عنایت به این که برای پروتکلهای کرونایی در بخش هواپیمایی تجدیدنظر شده است به دنبال این هستیم که با فروکش کردن کرونا برای بخش حمل و نقل جاده ای هم در پروتکل ها تجدیدنظر شود.
امانی ضمن اشاره به درخواست های انجمن های صنفی بخش کالا و مسافر تصریح کرد: مقداری سهمیه لاستیک با ارز ۴۲۰۰ در سبد برای شرایط اضطراری تا انتهای سال قبل باقیمانده بود، اما حالا دیگر لاستیک با ارز ۴۲۰۰ تومانی وجود ندارد و تمام لاستیک ها با ارز نیمایی اختصاص می یابد و برای پیگیری مبحث جلسه ای هفته آینده با معاون اول رئیس جمهور خواهیم داشت.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اینکه بخش حمل و نقل باید به کمک بیاید بیان نمود: سالیان طولانی یک روش در بخش حمل و نقل دنبال شده است اما انتظار می رود ۸۳ شرکت حمل و نقل در استان کرمانشاه برای ایجاد یک شرکت بزرگ، مقیاس و سرمایه گذاری در شیوه های نوین حمل و نقل پا پیش بگذارند.
وی ضمن اشاره به مبحث بیمه رانندگان اظهار نمود: در ارتباط با این مورد جلسات شفاف برگزار و تلاش می شود هر سال خدمات بهتری برای رانندگان دریافت نماییم و پیگیری می نماییم تا رفاهیات بخش حمل و نقل به قانون تبدیل گردد، که کسی نتواند به آن خدشه ای وارد کند. اما حالا یک مبحث موقت است که هر سال باید تمدید شود.

1400/07/23
09:54:04
0.0 / پنج
435
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
سیمان سیمان