در گزارش سیمان مطرح شد؛

ترافیک سنگین و نیمه سنگین در ورودی های تهران

ترافیک سنگین و نیمه سنگین در ورودی های تهران

به گزارش سیمان معاون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از ترافیک سنگین و نیمه سنگین در ورودی های پایتخت آگاهی داد و اظهار داشت: شش درصد مسافران هنوز به تهران بازنگشتند.عادل مصدقی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: هم اکنون و طبق رصد سامانه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران شاهد ترافیک پر حجم اما روان و نیز سنگین و نیمه سنگین در ورودی های پایتخت هستیم.
وی اظهار داشت: هم اکنون در محور هراز شاهد حرکت حجم سنگینی از ترافیک از استان مازندران به سمت تهران هستیم، که طی ساعات آینده به تهران می رسد.
مصدقی اظهار داشت: در محدوده های گیلاوند و دماوند در محور فیروزکوه نیز ترافیک سنگین را شاهد می باشیم، از سویی دیگر در آزاد راه پردیس به تهران و محور جاجرود در راه به سمت تهران نیز ترافیک نیمه سنگین تا سنگین گزارش شده است.
وی افزود: در آزادراه قم به سمت تهران نیز تردد پر حجم اما روان گزارش شده است، ترافیک در محدوده عوارضی آزادراه شمال به سمت تهران و نیز آزادراه کرج به سمت تهران نیز سنگین گزارش شده است
معاون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اضافه کرد: بررسی سامانه های کنترل ترافیک ما نشان می دهد، که از ۱۲ الی ۱۵ مهرماه حدود ۴۵۰ الی ۴۶۰ هزار خودرو از تهران خارج شدند، که از این تعداد حدود ۳۰ الی ۴۰ هزار خودرو (حدود شش درصد مسافران) هنوز بازنگشتند.
مصدقی اظهار داشت: پیش بینی می شود، خودرو های خارج شده تا بامدادان یکشنبه به تهران بازگردند.


منبع:

1400/07/19
00:01:17
0.0 / 5
413
تگهای خبر: حمل و نقل , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سیمان سیمان