مركز مدیریت راه های كشور اعلام كرد؛

آخرین وضعیت راه های کشور

آخرین وضعیت راه های کشور

به گزارش سیمان در شبانه روز گذشته، بر مبنای آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۳۳۳ ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ۱۲.۱ درصد کاهش تردد را نشان داده است.به گزارش سیمان به نقل از وزارت راه و شهرسازی، بر مبنای تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، هم اکنون به استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکر شده، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است. در شبانه روز گذشته، بر مبنای آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۳۳۳ ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ۱۲.۱ درصد کاهش تردد را نشان داده است. همینطور سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۲.۳ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ الی ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴ انجام شده است. جدول ذیل مبین محورهای دارای بیشترین تردد طی ۲۴ ساعت گذشته است:

محدودیت های ترافیکی سه شنبه ۱۳ مهرماه الی شنبه ۱۷ مهرماه ۱۴۰۰
۱. موتورسیکلت:
تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ الی ساعت ۱۲ روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع می باشد.
* تبصره: تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت های ضروری در راه مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
۲. سواری:
الف) محور کندوان:
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ الی ساعت ۲ صبح روز پس از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ همان روز الی ساعت ۴ صبح روز پس از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال به صورت یکطرفه خواهد بود.
ب) محور هراز:
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ الی ساعت ۲ صبح روز پس از تهران به سمت آمل ممنوع بوده و با بیان مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ همان روز الی ساعت ۲ صبح روز پس از آب اسک به تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.
تبصره: در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه، به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از سمت جنوب به شمال و بالعکس در محورهای چالوس و هراز اعمال می شود.
۳. نقلیه سنگین (به استثنا حاملین مواد سوختی و یا فاسدشدنی):
۱- محور کندوان:
تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع می باشد.
۲- محور هراز:
الف) تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع می باشد.
ب) تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ تا ساعت ۱۲ روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ از محور هراز ممنوع می باشد.
۳- محور فیروزکوه:
تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ از قائمشهر به تهران و بالعکس ممنوع می باشد.
۴- محور قدیم رشت - قزوین و بالعکس:
تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ و همینطور از ساعت ۸ الی ۲۴ روزهای سه شنبه و جمعه مورخ های ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ و ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ در محور فوق ممنوع می باشد.
۵- محور آستارا - اردبیل و بالعکس:
تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ و همینطور از ساعت ۸ الی ۲۴ روزهای سه شنبه و جمعه مورخ های ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ و ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ در محور فوق ممنوع می باشد.
ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی
۱- محور رامیان - اولنگ - شاهرود، واقع در استانهای گلستان و سمنان، از مورخ ۲۹ فروردین ۹۵ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی کافی مسدود است.
۲- محور فرعی شمشک - دیزین، واقع در استانهای البرز و تهران، از مورخ ۱۷ تیر ۹۶ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی کافی مسدود است.
۳- محور شهداد - نهبندان، واقع در استان کرمان، از مورخ ۲۵ فروردین ۹۸ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی کافی مسدود است.
۴- محور خرم آباد - پلدختر، واقع در استان لرستان، از مورخ ۶ بهمن ۹۸ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی کافی مسدود است.
۵ – محور پونل - خلخال، واقع در استان گیلان، از مورخ ۶ آذر ۹۹ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی کافی مسدود است.
۶ – محور رباط پشت بادام - بیاضه، واقع در استان یزد، از مورخ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی کافی مسدود است.
۷ محور رویان - بلده، واقع در استان مازندران، از مورخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی کافی مسدود است.
ممنوعیت تردد به علت عملیات کارگاه جاده ای:
۱- محور هراز (مسیر شمال به جنوب تونل شماره یک امام زاده هاشم)، واقع در استان مازندران، از مورخ ۳ مهر لغایت ۲۹ مهر ۱۴۰۰، به صورت ۲۴ ساعته، به علت اجرای عملیات رفع نقص تحویل و راه اندازی دیوار خروجی، از کیلومتر ۱۰۲ الی ۱۰۳، تونل امام زاده هاشم مسدود بوده و تردد از جاده قدیم امام زاده هاشم به صورت دو طرفه با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.
۲- محور هراز (تونل سد، وانا، تکاور و زیار باغ)، واقع در استان مازندران، مورخ ۱۸ و ۱۹ مهر ۱۴۰۰، از ساعت ۸ الی ۱۷، به علت اجرای عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل، کیلومتر ۲۵ الی ۹۵، محور فوق مسدود بوده و تردد از محور جایگزین سواد کوه و کندوان انجام می شود.
محدودیت تردد به علت عملیات کارگاه جاده ای
الف) تهران و محورهای منتهی به آن:
۱- آزاد راه تهران ساوه (حد فاصل خروجی آزادگان تا عوارضی دوم)، واقع در استان تهران، از مورخ ۱۷ مهر لغایت ۱۵ اسفند ۱۴۰۰، از ساعت ۱۴ الی ۱۸ روزهای شنبه، از ساعت ۹ الی ۱۸ روزهای یکشنبه تا سه شنبه و از ساعت ۹ الی ۱۴ روزهای چهارشنبه هر هفته، به غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همینطور روزهای قبل و پس از تعطیلات چند روزه، به علت اجرای عملیات بهسازی و روکش آسفالت گرم، کیلومتر ۰ الی ۳۲، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.
۲- محور قدیم قم تهران (باند غربی)، واقع در استان قم، از مورخ ۱۷ مهر لغایت ۱۵ اسفند ۱۴۰۰، از ساعت ۱۳ الی ۱۶ روزهای شنبه، از ساعت ۸ الی ۱۶ روزهای یکشنبه و دوشنبه، از ساعت ۸ الی ۱۳ روزهای سه شنبه تا پنجشنبه و از ساعت ۸ الی ۱۴ روزهای جمعه هر هفته، به غیر از ایام تعطیلات رسمی و همینطور روزهای قبل و پس از تعطیلات چند روزه، به علت اجرای عملیات بهسازی و روکش آسفالت، کیلومتر ۴۰ الی ۲۶، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.
ب) سایر محورها:
اردبیل:
۱- محور اردبیل– آستارا (محدوده نمین)، واقع در استان اردبیل، از مورخ ۱۰ شهریور لغایت ۱۰ آبان ۱۴۰۰، به صورت ۲۴ ساعته، به علت اجرای عملیات ورودی نمین و تقاطع غیر همسطح، از کیلومتر ۲۰۰+۱۱ تا ۴۵۰+۱۱، محور فوق در محدوده اجرای عملیات مسدود بوده و تردد از مسیر انحرافی جایگزین، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
بوشهر:
۱- محور دلوار- ورودی دلوار، واقع در استان بوشهر، از مورخ یکم مهر لغایت اول دی ۱۴۰۰، از ساعت ۷ الی ۱۷، به علت اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت، از کیلومتر ۱۵ تا ۲۲، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۲- محور اهرم- فراشبند (کلمه بوشکان)، واقع در استان بوشهر، از مورخ یکم مهر لغایت اول دی ۱۴۰۰، از ساعت ۷ الی ۱۷، به علت اجرای عملیات چیپ سیل، از کیلومتر ۵ تا ۲۵، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۳- محور برازجان- دالکی، واقع در استان بوشهر، از مورخ یکم مهر لغایت اول دی ۱۴۰۰، از ساعت ۷ الی ۱۷، به علت اجرای عملیات فوگسیل، از کیلومتر ۵ تا ۲۵، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۴- محور کنگان- عسلویه، واقع در استان بوشهر، از مورخ ۷ مهر لغایت ۲۰ اسفند ۱۴۰۰، از ساعت ۷ الی ۱۷، به علت اجرای عملیات تجمیع دسترسی مرکز بهر برداری خطوط لوله گاز، از کیلومتر ۲ تا ۳، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۵- میدان تره بار برازجان- پل کلل (رفت و برگشت)، واقع در استان بوشهر، از مورخ ۲۰ مهر لغایت ۲۰ دی ۱۴۰۰، از ساعت ۷ الی ۱۷، به علت اجرای عملیات فوگسیل، از کیلومتر ۰ تا ۴۰، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۶- محور گناوه- خلیفه ای- آبخش، واقع در استان بوشهر، از مورخ ۲۰ مهر لغایت ۲۰ دی ۱۴۰۰، از ساعت ۷ الی ۱۷، به علت اجرای عملیات فوگسیل، از کیلومتر ۱۰ تا ۴۰، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۷- محور ساحلی بوشهر- شیف- گناوه، واقع در استان بوشهر، از مورخ ۲۰ مهر لغایت ۲۰ دی ۱۴۰۰، از ساعت ۷ الی ۱۷، به علت اجرای عملیات راه اندازی پل باکسی پیش ساخته ۲ متری، از کیلومتر ۵۰ تا ۵۱، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
خراسان جنوبی:
۱- محور بیرجند قاین (باند برگشت)، واقع در استان خراسان جنوبی، از مورخ یکم مهر لغایت ۳۰ مهر ۱۴۰۰، از ساعت ۷ الی ۱۸، به علت اجرای عملیات زیر گذر، از کیلومتر ۵۰۰+۱۷ تا ۱۸، محور فوق مسدود بوده و تردد از کنار گذر احداثی، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۲- محور بیرجند قاین، واقع در استان خراسان جنوبی، از مورخ ۸ مهر لغایت ۲۰ اسفند ۱۴۰۰، از ساعت ۶ الی ۱۸، به علت اجرای عملیات اجرای نصب نیوجرسی مفصلی، از کیلومتر ۵ تا ۱۰۰، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
خراسان رضوی:
۱- محور نیشابور باغچه (باند برگشت)، واقع در استان خراسان رضوی، از مورخ یکم مهر لغایت ۴ اسفند ۱۴۰۰، از ساعت ۷ الی ۱۹، به علت اجرای عملیات لکه گیری، درزگیری و روکش آسفالت، از کیلومتر ۵ الی ۵۰۰+۱۱، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۲- محور نیشابور باغچه (باند رفت)، واقع در استان خراسان رضوی، از مورخ یکم مهر لغایت ۴ اسفند ۱۴۰۰، از ساعت ۷ الی ۱۹، به علت اجرای عملیات لکه گیری، درزگیری و روکش آسفالت، از کیلومتر ۲۷ الی ۴۰، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۳- آزاد راه مشهد باغچه، واقع در استان خراسان رضوی، از مورخ ۱۵ شهریور لغایت ۱۵ اسفند ۱۴۰۰، از ساعت ۸ الی ۱۷، به علت اجرای عملیات مجتمع خدمات رفاهی، کیلومتر ۲۴، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۴- محور کاشمر ریوش، واقع در استان خراسان رضوی، از مورخ ۳ مهر لغایت ۳ بهمن ۱۴۰۰، از ساعت ۸ الی ۱۶، به علت اجرای عملیات ترانشه برداری و تعریض راه، از کیلومتر ۱۵ الی ۱۰۰+۱۸، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۵- محور سرخس مشهد (گردنه مزداوند)، واقع در استان خراسان رضوی، از مورخ یکم مهر لغایت ۱۰ آبان ۱۴۰۰، از ساعت ۷ الی ۱۶، به علت اجرای عملیات ترانشه برداری و تعریض راه، از کیلومتر ۸۱ الی ۸۴، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۶- کمربندی تربت حیدریه باغچه، واقع در استان خراسان رضوی، از مورخ ۱۷ مهر لغایت ۲۰ اسفند ۱۴۰۰، از ساعت ۷: ۳۰ الی ۱۸، به علت اجرای عملیات تکمیلی کنار گذر چهار خط، کیلومتر ۱۹، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۷- محور سبزوار بردسکن (حوزه بردسکن)، واقع در استان خراسان رضوی، از مورخ ۱۷ مهر لغایت ۳۰ دی ۱۴۰۰، از ساعت ۷ الی ۱۵، به علت اجرای عملیات لکه گیری، درزگیری و روکش آسفالت، از کیلومتر ۰ الی ۵۰۰+۴، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۸- محور سبزوار بردسکن (حوزه سبزوار)، واقع در استان خراسان رضوی، از مورخ ۱۷ مهر لغایت ۳۰ دی ۱۴۰۰، از ساعت ۷ الی ۱۵، به علت اجرای عملیات لکه گیری، درزگیری و روکش آسفالت، از کیلومتر ۲۵ الی ۵۰، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۹- محور رشتخوار تربت حیدریه، واقع در استان خراسان رضوی، از مورخ ۱۰ مهر لغایت ۳۰ دی ۱۴۰۰، به صورت ۲۴ ساعته، به علت اجرای عملیات راه اندازی پل باکسی، از کیلومتر ۵۰۰+۳۴ الی ۸۰۰+۳۴، محور فوق در محدوده اجرای عملیات مسدود بوده و تردد از مسیر انحرافی راه اندازی شده، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۱۰- محور مشهد فریمان، واقع در استان خراسان رضوی، از مورخ ۱۷ مهر لغایت ۱۷ دی ۱۴۰۰، به صورت ۲۴ ساعته، به علت اجرای عملیات لکه گیری، درزگیری و روکش آسفالت، از کیلومتر ۰ الی ۶۵، یک لاین از محور مسدود بوده و تردد از لاین برگشت، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۱۱ - محور بردسکن درونه- طبس، واقع در استان خراسان رضوی، از مورخ ۱۹ مهر لغایت ۳۰ دی ۱۴۰۰، از ساعت ۷ الی ۱۶، به علت اجرای عملیات اصلاح شیب شیروانی و شانه سازی، از کیلومتر ۴۵ الی ۵۵، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۱۲- محور نایین- اردکان، واقع در استان خراسان رضوی، از مورخ ۱۷ مهر لغایت ۲۰ آبان ۱۴۰۰، به صورت ۲۴ ساعته، به علت اجرای عملیات ارتقا WIM، از کیلومتر ۷+۷۰۰ الی ۹+۲۰۰، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
خراسان شمالی:
۱- محور قوچان فاروج، واقع در استان خراسان شمالی، از مورخ ۱ مهر لغایت ۱۵ آبان ۱۴۰۰، از ساعت ۶ الی ۱۹، به علت اجرای عملیات روکش آسفالت حفاظتی میکروسرفیسینگ، از کیلومتر ۰ تا ۵۰۰+۸، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
قم:
۱- محور قدیم قم تهران (باند غربی)، واقع در استان قم، از مورخ ۱۷ مهر لغایت ۱۵ اسفند ۱۴۰۰، از ساعت ۱۳ الی ۱۶ روزهای شنبه، از ساعت ۸ الی ۱۶ روزهای یکشنبه و دوشنبه، از ساعت ۸ الی ۱۳ روزهای سه شنبه تا پنجشنبه و از ساعت ۸ الی ۱۴ روزهای جمعه هر هفته، به غیر از ایام تعطیلات رسمی و همینطور روزهای قبل و پس از تعطیلات چند روزه، به علت اجرای عملیات بهسازی و روکش آسفالت، کیلومتر ۴۰ الی ۲۶، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.
۲- کمربندی قم اراک (تقاطع غیر همسطح خرمشهر)، واقع در استان قم، از مورخ یکم مهر لغایت ۳۰ مهر ۱۴۰۰، از ساعت ۸ الی ۱۶ روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه، از ساعت ۸ الی ۱۴ روزهای سه شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه ایام تعطیلات رسمی و همینطور روزهای قبل و پس از تعطیلات چند روزه، به علت اجرای عملیات ساماندهی و بهسازی لوپ راستگرد، کیلومتر ۰ الی ۱، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.
۳- محور اراک قم (محدوده روستای راهجرد)، واقع در استان قم، از مورخ ۶ مهر لغایت ۲۷ مهر ۱۴۰۰، از ساعت ۸ الی ۱۷ روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه، از ساعت ۸ الی ۱۴ روزهای سه شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه ایام تعطیلات رسمی و همینطور روزهای قبل و پس از تعطیلات چند روزه، به علت اجرای عملیات تقاطع غیر همسطح، کیلومتر ۱، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.
کهگیلویه و بویراحمد:
۱- محور یاسوج سی سخت، واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، از مورخ ۱ مهر لغایت ۲۰ اسفند ۱۴۰۰، از ساعت ۸ الی ۱۷، به علت اجرای عملیات راه اندازی تونل و جاده، از کیلومتر ۱۵ الی ۲۴، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
گلستان:
۱- محور کرد کوی بندر ترکمن، واقع در استان گلستان، از مورخ ۵ مهر لغایت ۱۰ آذر ۱۴۰۰، ساعت ۷ الی ۱۷، به علت اجرای عملیات زیرسازی و تعریض ابنیه فنی، از کیلومتر ۰+۳۰۰ تا ۱+۳۰۰، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۲- محور بندر ترکمن آق قلا، واقع در استان گلستان، از مورخ ۵ مهر لغایت ۲۰ اسفند ۱۴۰۰، ساعت ۷ الی ۱۷، به علت اجرای عملیات زیرسازی و راه اندازی پل، از کیلومتر ۰ تا ۱۷، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۳- محور بندر ترکمن آق قلا، واقع در استان گلستان، از مورخ ۱۰ مهر لغایت ۲۰ اسفند ۱۴۰۰، ساعت ۷ الی ۱۷، به علت اجرای عملیات راه اندازی ابنیه فنی جدید، از کیلومتر ۰ تا ۵۰۰+۱۷، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۴- محور علی آباد آزادشهر (سعد آباد خان ببین)، واقع در استان گلستان، از مورخ ۱۰ مهر لغایت ۲۰ اسفند ۱۴۰۰، ساعت ۷ الی ۱۷، به علت اجرای عملیات راه اندازی دور برگردان عریض، از کیلومتر ۳۰۰+۱۱ تا ۳۰۰+۱۲، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۵- محور گنبد مینو دشت (پشمک پناده)، واقع در استان گلستان، از مورخ ۱۰ مهر لغایت ۲۰ اسفند ۱۴۰۰، ساعت ۷ الی ۱۷، به علت اجرای عملیات راه اندازی دور برگردان عریض، از کیلومتر ۳ تا ۸۰۰+۳، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۶- محور آق قلا گنبد، واقع در استان گلستان، از مورخ ۱۰ مهر لغایت ۲۰ اسفند ۱۴۰۰، ساعت ۷ الی ۱۷، به علت اجرای عملیات بهسازی و تعریض محور، از کیلومتر ۰ تا ۵۰۰+۳۶، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
مازندران:
۱- محور هراز (مسیر شمال به جنوب تونل شماره یک امام زاده هاشم)، واقع در استان مازندران، از مورخ ۳ مهر لغایت ۲۹ مهر ۱۴۰۰، به صورت ۲۴ ساعته، به علت اجرای عملیات رفع نقص تحویل و راه اندازی دیوار خروجی، از کیلومتر ۱۰۲ الی ۱۰۳، تونل امام زاده هاشم مسدود بوده و تردد از جاده قدیم امام زاده هاشم به صورت دو طرفه با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.
۲- محور هراز (تونل سد، وانا، تکاور و زیار باغ)، واقع در استان مازندران، مورخ ۱۸ و ۱۹ مهر ۱۴۰۰، از ساعت ۸ الی ۱۷، به علت اجرای عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل، کیلومتر ۲۵ الی ۹۵، محور فوق مسدود بوده و تردد از محور جایگزین سواد کوه و کندوان انجام می شود.
هرمزگان:
۱- محور جناح – هنگویه- کمشک (فرامرزان)، واقع در استان هرمزگان، از مورخ ۳ مهر لغایت ۷ آبان ۱۴۰۰، از ساعت ۶ الی ۱۹، به علت اجرای عملیات نصب سنگ جدول و مخلوط ریزی، از کیلومتر ۶۰۰+۳۵ الی ۲۰۰+۳۶، محور فوق در زمان اجرای عملیات مسدود بوده و تردد از مسیر انحرافی در مجاورت مسیر مذکور انجام می شود.
۲- محور تنگ بستک – چاه بنارد، واقع در استان هرمزگان، از مورخ ۱۷ مهر لغایت ۱۷ آذر ۱۴۰۰، از ساعت ۷ الی ۱۶، به علت اجرای عملیات بهسازی و تعریض، از کیلومتر ۸۰۰+۴ الی ۶۰۰+۶، محور فوق در محدوده اجرای عملیات مسدود بوده و تردد از کنار گذر احداثی انحرافی انجام می شود.
همدان:
۱- محور همدان کرمانشاه، واقع در استان همدان، از مورخ ۱ مهر لغایت ۳۰ مهر ۱۴۰۰، از ساعت ۸ الی ۱۹، به علت اجرای عملیات روکش آسفالت و نصب نیوجرسی، از کیلومتر ۱۰ الی ۱۶، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۲- محور همدان کرمانشاه، واقع در استان همدان، از مورخ ۱ مهر لغایت ۳۰ مهر ۱۴۰۰، از ساعت ۸ الی ۱۹، به علت اجرای عملیات دیوار حایل زیرگذر دام و دوربرگردان، از کیلومتر ۱۰ الی ۳۴، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۳- محور همدان تهران، واقع در استان همدان، از مورخ ۱ مهر لغایت ۱۳ آذر ۱۴۰۰، از ساعت ۸ الی ۱۸، به علت اجرای عملیات لکه گیری، درزگیری، ریزش برداری شانه سازی، حریم زنی، اصلاح شیب شیروانی، تعریض مسیر، نصب تابلو علائم، از کیلومتر ۰ الی ۳۵، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود
۴- محور همدان ملایر، واقع در استان همدان، از مورخ ۱ مهر لغایت ۱۳ آذر ۱۴۰۰، از ساعت ۸ الی ۱۸، به علت اجرای عملیات لکه گیری، درزگیری، ریزش برداری شانه سازی، حریم زنی، اصلاح شیب شیروانی، تعریض مسیر، نصب تابلو علائم، از کیلومتر ۱۰ الی ۳۴، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۵- محور همدان کرمانشاه، واقع در استان همدان، از مورخ ۱ مهر لغایت ۱۳ آذر ۱۴۰۰، از ساعت ۸ الی ۱۸، به علت اجرای عملیات لکه گیری، درزگیری، ریزش برداری شانه سازی، حریم زنی، اصلاح شیب شیروانی، تعریض مسیر، نصب تابلو علائم، از کیلومتر ۰ الی ۵، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
۶- محور همدان بیجار، واقع در استان همدان، از مورخ ۱ مهر لغایت ۱۳ آذر ۱۴۰۰، از ساعت ۸ الی ۱۸، به علت اجرای عملیات لکه گیری، درزگیری، ریزش برداری شانه سازی، حریم زنی، اصلاح شیب شیروانی، تعریض مسیر، نصب تابلو علائم، از کیلومتر ۰ الی ۴، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.


منبع:

1400/07/15
13:06:32
0.0 / 5
519
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
سیمان سیمان