مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران:

روزانه ۲۰۰اتوبوس برای بازگرداندن زائرین به مرز مهران اعزام می شود

روزانه ۲۰۰اتوبوس برای بازگرداندن زائرین به مرز مهران اعزام می شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از اعزام روزانه ۲۰۰اتوبوس برای بازگرداندن زائرین اربعین حسینی به مرز مهران اطلاع داد و اظهار داشت: این اعزام تا زمان وجود مسافر تداوم خواهد داشت.حیدر نوروزی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: یک تیم ویژه حمل و نقل ویژه اربعین به مرز مهران اعزام شده است و بر مبنای تشخیص این تیم اتوبوس های مورد احتیاج به این مرز اعزام می شود.
وی ضمن اشاره به برگزاری مراسم اربعین در روز جاری در عراق اظهار داشت: روزانه ۲۰۰ اتوبوس به مرز مهران اعزام می شود و این اعزام با عنایت به اعلام نیاز در مرز خواهد بود، که این اتوبوس ها وظیفه انتقال مسافران از مرز مهران به مقصد استان تهران را بر عهده دارند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در پاسخ به این سؤال خبرنگار مهر که «تا چه زمانی این اعزام روزانه ۲۰۰ اتوبوس برای انتقال مسافران به استان تهران ادامه خواهد داشت؟» اظهار داشت: هم اکنون هیچ کمبود اتوبوسی نداریم و اعزام اتوبوس هم تا هر زمان که مسافری در مرز مهران باشد تداوم خواهد داشت.
وی استان تهران را پل ارتباطی خیلی از استانهای دیگر کشور دانست و اظهار داشت: خیلی از زائرین عزیز اربعین بعد از ورود به کشور به استان تهران می آیند و از راه پایانه های تهران به استانهای شمالی و یا شرقی مقصد خود حرکت می کنند.
نوروزی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در مورد چگونگی نظارت بر رعایت پروتکلهای بهداشتی در انتقال مسافران اربعین اظهار داشت: شرط اعزام زائر اربعین در کشور تزریق دو دُز واکسن کرونا بوده است و مسئولیت نظارت بر رعایت پروتکل ها هم بر عهده همکاران در استان ایلام است.1400/07/08
11:17:13
0.0 / 5
379
تگهای خبر: حمل و نقل
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سیمان سیمان